امروز: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 49935 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۸:۴۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مصطفی فیروزی درگفتگو با خبرایران مطرح کرد؛

سم آور به داستان امیر کبیر و سماورساز معروف ایران می پردازد/ فیلم سم آور شرح حال سخت روزگار صنعت را مطرح می کند

خبرایران : نویسنده، مستندساز و فیلمنامه نویس کشورمان گفت : نگارش فیلمنامه «جزایر قناری» به پایان رسانده ام ، ضمن اینکه فیلم مستند داستانی «سم آور» را نیز در دست نگارش دارم که بخشی از داستان امیر کبیر و سماورساز معروف ایران است که در قالبی مستند داستانی نوشته خواهد شد.
سم آور به داستان امیر کبیر و سماورساز معروف ایران می پردازد/ فیلم سم آور شرح حال سخت روزگار صنعت را مطرح می کند

مصطفی فیروزی متولد اردیبهشت سال ۱۳۵۳ اهل تهران فارغ التحصیل مهندسی  کشاورزی از دانشگاه آزاد شهر ری ارشد اقتصاد اسلامی و دکترای بیزینس می باشد او از سال ۱۳۷۶ با معرفی محمد کدخدایی به تلویزیون در شبکه دو کار خود را آغاز کرد.

پس از آن حسین محب اهری وی را برای نویسندگی و بازیگری معرفی کرد او پس از چندین تجربه بازیگری در سریال های «طلاق در وقت اضافه» به کارگردانی «سید محسن یوسفی» و «بهداشت دو» ، «دقت کنیم تا سلامت باشیم» و فیلم «راه شیری» و چندین مجموعه داستانی دیگر مسیر خود را برای نویسندگی و اجرا تغییر داد .

فیروزی نویسندگی درچندین برنامه تلویزیونی را تجربه کرد و در برنامه های اجتماعی و اقتصادی همچون «اقیانوس» شبکه دو سیما ، «نگاه» شبکه ۳  سیما ،«کیفیت برتر» شبکه دو سیما ، «طلایه داران صنعت» شبکه یک سیما و چندین برنامه های مناسبتی جشن رمضان و ... را تجربه کرد مصطفی فیروزی در مسیر نویسندگی نیز چندین سریال و فیلم را برای تهیه کنندگان مختلف به نگارش درآورده است، آثاری چون :

 «جشن در گورستان با موضوع قاچاق کالا »

«شوکت سریالی تاریخی از بانوی خیر همدانی »

«رهسا سریالی به مناسبت محرم »

 

فیروزی درخصوص فعالیت های اخیر خود به خبرایران اظهارداشت : فیلمنامه «جزایر قناری» به نگارش درآورده ام ، ضمن اینکه فیلم مستند داستانی «سم آور» را نیز در دست نگارش دارم که بخشی از داستان امیر کبیر و سماورساز معروف ایران است که در قالبی مستند داستانی نوشته  خواهد شد

مصطفی فیروزی که دو برنامه صنعتی را در دست تولید و پخش بر روی آنتن شبکه یک و پنج دارد  و دراین خصوص نیز می گوید که حال صنعت ایران اغلب خوب نیست و نیاز به چاره ای بزرگ دارد فیلم سم آور با اسمی مملو از ایهام شرح حال سخت روزگار صنعت را مطرح می کند.

آیا می شود صنعت  را دوست داشت.

حفظ صنعت به چه قیمتی؟

 مسولان صنعتی کجا هستند و چه می کنند ؟

مشکلات ملموس صنعت چه است ؟

او  کاغذ سفید و کاهی و هر ابزار نگارشی را همچون جانش دوست دارد و  از هر فرصتی برای این مهم می کوشد.

 آخرین نوشته مکتوب مصطفی فیروزی کتابی با نام‌ «ساعت مرگ خود را زودتر کوک کنیم» در مرحله ویراستاری است و خط جذاب و کم رقیب این کتاب می تواند به تکرار چندین دوره این کتاب کمک نمایید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب