امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ [2020/09/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 49877 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شهروندان منطقه 2 برای مقابله با بحران آموزش می بینند؛

اجرای طرح های آموزشی مدیریت مخاطرات و بحران در محلات منطقه ۲

خبرایران : طرح های آموزشی مدیریت مخاطرات و بحران با هدف توانمندسازی شهروندان در پاسخگویی و مدیریت خطرپذیری و بحران در محلات منطقه 2 اجرا می شود.
اجرای طرح های آموزشی مدیریت مخاطرات و بحران در محلات منطقه ۲
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2،ستاد مدیریت بحران منطقه  در راستای اولویت برنامه های مدیریت شهری در آموزش وحساس سازی همگانی برای ارتقای آمادگی مواجهه با مخاطرات و حوادث غیر مترقبه،طرح های آموزشی مدیریت خطرپذیری و بحران را درمحلات منطقه اجرا می کند.
براساس این  گزارش، طرح های آموزشی در دویخش برگزاری کارگاه های آموزشی و همچنین تولید وتوزیع محتواهای آموزشی  طراحی شده است.
لازم به ذکراست کارگاه های آموزشی شامل دوره های مدیریت بحران،اطفاء حریق،کمک های اولیه و..... با هماهنگی نواحی 9گانه و با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سرای محلات  در حال برگزاری است.
گفتنی است  با توجه به برگزاری دوره های اموزشی مجازی  توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ،دوره های آموزش عملی که به صورت حضوری برگزار می شود می تواند میزان آمادگی شهروندان را افزایش داده تا در زمان بحران و مخاطرات طبیعی بتوانند یاری گر ،خود،خانواده و هم محله ای  های خود باشند.
لازم به توضیح است با توجه به بحران ناشی از شرایط کرونا،ستاد مدیریت بحران منطقه2،همزمان با  مشارکت در برنامه های اجرایی، اقدام به تولید  محتواهای  اموزشی با عنوان" چگونه کرونا راه به خانه نبریم" کرد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب