امروز: یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ [2020/09/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 49876 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

طراحي نقوش اسلیمی بر ديواره کوره آجرپزی در منطقه 19

خبرایران : معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 19 از ترسیم نقوش اسلیمی ( معقلی) روی یکی از کوره های آجرپزی واقع در محدوده پارک 180 هکتاری خبر داد.
طراحي نقوش اسلیمی بر ديواره کوره آجرپزی در منطقه 19
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، سعید صالح محمود رباطی در تکمیل این خبر گفت: این اقدام در راستای زیباسازی و به عنوان اثری ماندگار متناسب با هویت تاریخی کوره های آجرپزی روی میله یکی از این کوره ها در محدوده پارک 180 هکتاری بزودی اجرا خواهد شد.
او ارتفاع میله کوره مورد نظر برای اجرای نقاشی را 40 متر عنوان و تصریح کرد: طرح تزیینی اسلیمی هنری پویا و ظریف است که به منظور ایجاد جوی آرام ترسیم می شود.
رباطی در ادامه به بخشی از فعالیت های صورت گرفته در راستای زیباسازی محیط شهری اشاره کرد و افزود: درهمین راستا ضمن رنگ آمیزی ایستگاه های اتوبوس در خیابان های زلفی، ماهان و شهرک سید احمد خمینی، کافوهای برق و مخابرات، پایه ی تابلوها و نرده های ترافیکی محدوده براساس دستورالعمل «رنگ در شهر» سازمان زیباسازی شهر تهران رنگ آمیزی شدند.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب