امروز: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ [2020/09/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 49487 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

توصیه‌های بورسی رییس هیئت مدیره بیمه معلم به سهامداران حقیقی

خبرایران : دکتر غلامرضا حیدری کرد زنگنه، رییس هیئت مدیره بیمه معلم، که ریاست سازمان خصوصی‌سازی را نیز در کارنامه کاری خود ثبت دارد، ضمن تحلیل بازار سرمایه، پیشنهاداتی را به سهامداران حقیقی ارائه نمود.
توصیه‌های بورسی رییس هیئت مدیره بیمه معلم به سهامداران حقیقی

دکتر غلامرضا حیدری کرد زنگنه رییس هیئت مدیره بیمه معلم، بخشی از ریزش شاخص در هفته‌های گذشته را مربوط به تاثیر حقوقی‌ها در بازار دانسته است. ایشان اذعان می‌دارد، در این مدت سهم برخی شرکت‌های زیان‌ده به صورت کاذب رشد داشت که به نظر می‌رسد با افت شاخص‌ها در دو هفته گذشته بازار منطقی‌تر شده. البته نباید این موضوع را فراموش کرد که دولت از بازار سرمایه حمایت می‌کند و این اقدام دولت همچنان ادامه دارد.

دکتر غلامرضا حیدری کرد زنگنه با توجه به تجارب خود در بازار سرمایه به مردم عادی و حقیقی‌ توصیه نمود: نباید در زمان افت شاخص‌ها دستپاچه شده و هیجانی اقدام به فروش کنند، در این مدت عده زیادی جذب بورس شده‌اند و این افراد هم اشراف کامل به فرآیند خرید و فروش‌ها در بورس ندارند و همین موضوع باعث ایجاد صف‌های فروش و در نهایت متضرر شدن آنها می‌شود.

رییس هیئت مدیره بیمه معلم به سهامداران حقیقی پیشنهاد نمود: بخشی از شرکت‌هایی که در بازار سرمایه هستند با پشتوانه کارخانجات هستند و سود خوبی هم از گذشته داشته‌اند و افراد می‌توانند با آگاهی و اطلاعات بیشتر در این شرکت‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

دکتر غلامرضا حیدری کرد زنگنه: افراد سودجو با ایجاد شرکت‌های صوری مشاوره بورسی، پس از رونق بورس موجب سردرگمی مردم و دروغ‌پراکنی شدند، متاسفانه این شرکت‌ها با قول‌های کذب به سرمایه‌گذاران عنوان می‌کردند که تا پایان شهریورماه سرمایه آنها را چندین برابر خواهند کرد و برخی افراد هم به این شرکت‌ها اعتماد کرده و سرمایه‌شان را به آنها سپردند. وی در همین راستا تاکید نمود، سهامداران حقیقی باید با اتکا به مشاوران حاذق در بازار فعالیت کنند.

 

توصیه خاص رییس هیئت مدیره بیمه معلم:

مردم عادی و حقیقی نباید در زمان افت شاخص‌ها دستپاچه شده و هیجانی اقدام به فروش کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب