امروز: سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 48745 تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۱۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

پیام تبریک مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت به مناسبت روز «خبرنگار»

خبرایران : مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در پیامی با تبریک روز خبرنگار نوشت: اگر می‌گوییم صنعت نفت قامت افراشته ملت ایران در برابر تحریم‌هاست به همان میزان باور داریم استوار ماندن و پایداری این صنعت پیشرو نیازمندحمایت و همراهی رسانه‌ها است.
پیام تبریک مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت به مناسبت روز «خبرنگار»

به گزارش خبرایران، در متن پیام کسری نوری، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

«پیچیدگی زندگی اجتماعی، تحول نظام‌های فکری و سیاسی، وابستگی‌ها و همبستگی‌های ملی و جهانی و لزوم ایجاد موج بیداری و وجدان عمومی در دوران پرتلاطم حاضر، نیازمند «آگاهی» از حقایق جاری است.

پیشرفت و ادامه حیات مؤثر در جهان امروز، بدون «آگاهی» متصور نیست و آگاهی نیز در غیاب رسانه‌ امری ناممکن‌تر.

از این رو ارج نهادن بر فعالیت اهالی رسانه و باورمندی به اهمیت رسانه‌ها در بالندگی جامعه، شرط لازم برای پیمودن راه رشد و توسعه کشور است.

اگر می‌گوییم صنعت نفت قامت افراشته ملت ایران در برابر تحریم‌هاست به همان میزان باور داریم استوار ماندن و پایداری این صنعت پیشرو نیازمند حمایت و همراهی رسانه‌ها برای آگاهی دادن به جامعه در مسیر اعتمادسازی و روایت تلاش خستگی‌ناپذیر کارکنان صنعت نفت در این روزهای سخت و نفس‌گیر است.

به سهم خود قدردان زحمات اهالی قلم و رسانه هستم و فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه آگاهی‌رسانی تبریک می‌گویم.»

معجون قند و عسل : قند و عسل
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب