امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ [2020/08/11]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 48495 تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان انجام شد؛

برگزاري دوره آموزشي حوزه های تخصصی شهرسازی در منطقه 15

خبرایران : معاون شهرسازي و معماري منطقه 15 از برگزاري دوره آموزشي به کارشناسان شهرسازی با موضوع نحوه تشكيل پرونده، بازديد و بررسي خلاف درخواست های رسيدگي به تخلفات ساختماني به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان خبر داد.
برگزاري دوره آموزشي حوزه های تخصصی شهرسازی در منطقه 15

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهدی صفدری با اعلام این خبر گفت: این دوره های تخصصی به دلیل تفويض مسئوليت ارسال تخلفات ساختماني به كميسيون ماده صد توسط اداره شهرسازي نواحي 123 گانه شهر تهران با هدف ايجاد وحدت رويه، بررسي دقيق تخلفات و ارتقای كيفيت آرا صادره از كميسيون هاي  ماده صد برگزار می شود.

او اضافه کرد: در این راستا چهار دوره آموزشي ویژه مديران شهرسازي نواحي و كارشناسان مربوطه به منظور تسریع رسيدگي به درخواست هاي مردمي از طريق سامانه هاي 137 و 1888 تدارک دیده شد که تاکنون سه دوره آموزش برپا شده است.

معاون شهرسازي و معماري منطقه در ادامه از هوشمندسازی اقدامات حریم بان و شهربان در منطقه خبر داد و گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان در خط مقدم حفظ و صيانت از حقوق شهر با كنترل و جلوگيري از ساخت و سازهاي بي رويه و غير مجاز فعالیت می کنند.

او با اشاره به اینکه اخلاق مداري اساس كار نيروهاي شهربان و حريم بان است افزود:  تجهيز نيروها به وسايل روزآمد در دستور كار اين معاونت است.

صفدري در پایان گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان بايد هوشمندي، تعهد به ضوابط و مقررات و اعتماد و احترام به مردم را در راس كارقرار دهند تا با صيانت از شهر بستر ساز امنيتي پايدار باشيم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب