امروز: چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 47529 تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مصوبات جدید پتروشیمی برای کمک مقابله با کرونا در‌ شهرستان ماهشهر

خبرایران: پنجمین جلسه مدیریت شرایط اضطراری این منطقه، با محور کرونا تشکیل شد.
مصوبات جدید پتروشیمی برای کمک مقابله با کرونا در‌ شهرستان ماهشهر

به گزارش خبرایران به نقل ازروابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی؛ در این جلسه که با حضور مدیران عامل منطقه و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان و صنعت نفت ماهشهر برگزار گردید، آخرین وضعیت شهرستان و منطقه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ضمن اشاره به اقدامات شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی مستقر در ماهشهر در راستای پشتیبانی و مشارکت پتروشیمی در جریان بیماری همه گیر کرونا در ماهشهر و استان، از مصوبات قابل ملاحظه ای در این جلسه خبر داد.

سیدامید شهیدی نیا، در این خصوص گفت: پتروشیمی به عنوان یک ظرفیت حمایتی در زمینه ی درمان و سلامت مردم شهرستان،‌ همواره آماده خدمت رسانی است.

وی همچنین با ابراز تاثر از شهادت نخستین شهید سلامت در شهرستان، نقش مدافعان سلامت را در این عرصه ستودنی دانست.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، از تامین تجهیزات و ملزومات شبکه بهداشت و درمان ماهشهر و بیمارستان صنایع پتروشیمی برای افزایش ظرفیت جدید پذیرش بیماران و رفع کمبود تچهیزات خبر داد. در این جلسه همچنین مصوب شد، به منظور اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش تردد کارکنان، دو سوم نیروهای روزکار ستادی در ادارات حضور‌ داشته باشند.

 

معجون قند و عسل : قند و عسل
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب