امروز: چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ [2020/08/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 47490 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جایزه باشگاه مشتریان تجارت به «شبانی» لبخند زد

خبرایران: منصور شبانی یکی از برندگان قرعه‌کشی جشنواره جایزه بزرگ باشگاه مشتریان تجارت با حضور در محل این باشگاه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودروی ۲۰۶ را دریافت کرد.
جایزه باشگاه مشتریان تجارت به «شبانی» لبخند زد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک تجارت، در جشنواره جایزه بزرگ باشگاه مشتریان این بانک که از ابتدای سال ۹۸ تا ۲۰ دی ماه ادامه داشت منصور شبانی مشتری شعبه مرکزی زنجان (کد۱۷۰۰۰) برنده جایزه یک میلیارد ریالی کمک هزینه خرید خودروی ۲۰۶ شد که در مراسمی این جایزه را دریافت کرد.

در این قرعه‌کشی که اسفندماه سال گذشته برگزار شد همچنین ۵۰ نفر از دیگر اعضای باشگاه مشتریان تجارت به قید قرعه برنده جوایز نفیس غیر نقدی این جشنواره شدند.

هر یک از مشتریان بانک تجارت می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان این بانک و با افزایش امتیازات خود از طریق استفاده از خدمات غیرحضوری شانس خود را برای برنده‌شدن جوایز جشنواره‌های متنوع این باشگاه افزایش دهند.

بانک تجارت اخیرا با همکاری باشگاه مشتریان در راستای مبارزه با ویروس کرونا و تشویق هموطنان به استفاده از خدمات الکترونیک شامل همراه بانک، اینترنت بانک و اپلیکیشن ست، جشنواره خدمات غیر حضوری را با جوایزی متنوع در دست اجرا دارد.

مشتریان بانک تجارت برای اطلاع از شرایط شرکت و جوایز این جشنواره می توانند به سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir یا سایت اینترنتی باشگاه مشتریان به آدرس www.tejaratclub.ir مراجعه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب