امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ [2020/07/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 47408 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سردار مجتبایی تشریح کرد؛

کلاهبردار ۶۰۰ میلیارد تومانی از یکی از شرکت‌های دولتی دستگیرشد

جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا جزئیاتی از بازگرداندن یکی از مفسدان اقتصادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور را تشریح کرد.
کلاهبردار ۶۰۰ میلیارد تومانی از یکی از شرکت‌های دولتی دستگیرشد
به گزارش خبرایران، سردار کاظم مجتبایی جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا در گفت و گو با شبکه خبر با اشاره به جزئیاتی از بازگرداندن یکی از مفسدان اقتصادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس به کشور اظهار کرد: پیگیری‌های همکارانم در یک کار منسجم با دستگاه قضائی سبب شد این متهم که حدود چهار سال به اتهام کلاهبرداری و خیانت تحت تعقیب بود به کشور برگردانده شود.

وی افزود: طی چهار سال گذشته این متهم حدود ۵ الی ۶ کشور را برای سکونت و تغییر جای خود در نظر گرفته بود و در ردیابی‌های پلیس بین‌الملل تحت تعقیب بود.

جانشین رئیس پلیس بین‌الملل ناجا گفت: با هماهنگی پلیس بین‌الملل کشوری که این متهم در آن پناه گرفته بود توانستیم او را به کشور برگردانیم.

وی افزود: حدود ۱۲۰ میلیون درهم (معادل ۶۰۰ میلیارد تومان) مبلغ کلاهبرداری این فرد بوده است که از یکی از شرکت‌های دولتی این عمل مجرمانه را مرتکب شده است.

سردار مجتبایی در پایان گفت: استرداد مجرمان کار بسیار سخت و پیچیده‌ای است اما خوشبختانه با تلاش، ردیابی، رصد اطلاعاتی و اقدامات عملیاتی استرداد این متهم انجام شد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب