امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ [2020/07/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 47405 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه میدان انقلاب

خبرایران: دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی ضمن بازدید سرزده از شعبه میدان انقلاب با کارکنان و مشتریان این شعبه دیدار و گفت و گو کرد.
بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه میدان انقلاب

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک دی، کریمی در جریان این بازدید ضمن قدردانی از  تلاش های کارکنان شعب به عنوان نقش آفرینان اصلی در تحقق اهداف بانک گفت: نقش همکاران شعب در تحقق اهداف بانک با تمرکز بر بازاریابی، جذب منابع ارزان قیمت و وصول مطالبات پرونده های اعتباری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی با اشاره به دستاوردهای چشمگیر بانک در زمینه کاهش مطالبات افزود: پیگیری پرونده های مطالباتی باید با جدیت بیشتری دنبال شود تا بتوانیم شاهد افزایش نقدینگی در بانک و بازگشت منابع به چرخه اقتصادی کشور  باشیم.
مدیرعامل بانک دی ضمن تاکید بر اهمیت تکریم مشتریان و رعایت آن به عنوان یک اصل در بانک دی گفت: تکریم و تعامل مناسب با مشتریان یکی از ارزش‌های بانک دی می باشد که در این راستا باید رضایتمندی مشتریان به ویژه خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران مورد توجه قرار گیرد و همکاران شعب باید ضمن رعایت اصل مشتری مداری بر روند تسهیل ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت بانکی نیز اهتمام ورزند.
گفتنی است، در این بازدید، سید حسین میناکار، مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت و جواد افتخاری، رییس اداره بازاریابی و بانکداری شرکتی، دکتر برات کریمی را همراهی کردند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب