امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ [2020/07/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 47402 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

از سوی سید علی مفاخریان ؛

جزییات جلسه کارگروه ملی ساماندهی صنوف و مشاغل شهری تشریح شد

جلسه کارگروه ملی صنوف و مشاغل و فعالیت‌های شهری در شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر برگزار شد.
جزییات جلسه کارگروه ملی ساماندهی صنوف و مشاغل شهری تشریح شد
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، سید علی مفاخریان در این جلسه با اشاره به گستردگی و تنوع فعالیت در حوزه ساماندهی گفت: کنترل و مدیریت جمعیت گونه‌های جانوری در شهر، موضوعات مربوط به اصناف یا انتقال مشاغل مزاحم بخشی از تکالیف است که نظم‌بخشی به شهرهای ما وابسته به اقدامات اصولی درباره آنان است.
وی با بیان اینکه کارگروه ملی ساماندهی می‌تواند نقش اساسی در ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی عملکرد واحدهای ساماندهی مشاغل بین شهرداریهای کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای وزارت کشور باشد، اظهار کرد : این کارگروه تاکنون تدوین دستورالعمل اجرایی ساماندهی، ضوابط تشخیص و شناسایی مشاغل مزاحم شهری و دستور العمل ساماندهی دست فروشی را به صورت نهایی انجام داده که با امضای وزیر کشور به تمام شهرداری‌های ایران ابلاغ شد.
 مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در ادامه تصریح کرد: دستورالعمل‌های اجرایی برای وضعیت ون کافه‌ها، بازارهای خرید و فروش خدودروهای سبک و سنگین و همین طور ساماندهی کیوسک‌ها در شهر نیز انجام شده است که به زودی مراحل بعدی برای اجرای آن تکمیل خواهد شد.
 مفاخریان با تاکید بر این که مشوق‌ها و تسیهلات اقتصادی در انتقال صنایع و مشاغل مزاحم از محدوده شهری می‌تواند راهگشا باشد، اظهار کرد: لازم است که میزان و نوع آن در هیات وزیران طرح شود. همچنین ویژگی‌های فنی و محتوایی بانک اطلاعات و سامانه خدمات الکترونیکی در خصوص ساماندهی صنوف، مشاغل و فعالیت‌های شهری هم باید مشخص شود.
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب