امروز: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ [2020/05/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 46649 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

اتمام پروژه احداث مقبره شهدای گمنام در بوستان شقایق منطقه 19

خبرایران : شهردار منطقه 19 از تکمیل مراحل اجرایی پروژه احداث مقبره شهدای گمنام در منطقه 19 خبر داد.
اتمام پروژه احداث مقبره شهدای گمنام در بوستان شقایق منطقه 19
به گزارش خبرایران از  روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی ضرورت اجرای این پروژه را زنده نگه داشتن یاد شهیدان دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام والای آنها بیان کرد و گفت:  ساخت مقبره شهدا برای دو شهید گمنام که در بوستان شقایق به خاک سپرده شده اند در اولویت برنامه های عمرانی منطقه قرار گرفت و در حال حاضر نیز به پیشرفت فیزیکی 100درصد رسیده است. 
به گفته او 14 شهید گمنام دوران دفاع مقدس به این منطقه شهید پرور تعلق دارد و در همین راستا نیز طی سالهای گذشته 5 مقبره شهید در منطقه 19 احداث شده که در هر کدام دو شهید گمنام آرمیده است. 
شهردار منطقه ادامه داد: دانشگاه فنی دخترانه شریعتی، دانشگاه یادگار امام (ره)، دانشگاه شاهد، بوستان گلریز ناحیه 4 و پارک امام خمینی (ره) مکان هایی هستند که پیش از این مزین به مقبره شهدای گمنام شده اند. 
توکلی درخصوص روند اجرایی ساخت ششمین مقبره شهدا اظهار کرد: المان این مقبره آجر نما بوده و به شکل گنبدی در ابعاد 6 در6 و با ارتفاع 4 متر احداث شده است.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب