امروز: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ [2020/04/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 45610 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

برای تجهیز بیمارستان های پرتغال؛

رونالدو برای مبارزه با کرونا یک میلیون یورو کمک کرد

کریستیانو رونالدو و ژرز مندس برای مبارزه با ویروس کرونا وارد عمل شده اند.
رونالدو برای مبارزه با کرونا یک میلیون یورو کمک کرد

به گزارش خبرایران، در روزهای اخیر بسیاری از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال برای مبارزه با ویروس کرونا وارد عمل شده و مبالغی را به مرکز درمانی پرداخت کرده اند. حالا رونالدو و مندس نیز مبلغ قابل توجهی پرداخت کرده اند.

کریستیانو رونالدو و مدیربرنامه اش ژرز مندس، یک میلیون یورو به بیمارستان های پرتغال برای مقابله با کرونا اهدا کردند.  کریستیانو رونالدو و مدیر برنامه پرتغالی اش قصد دارند هزینه خرید تجهیزات 35 واحد جدید برای بخش مراقبت های ویژه (ICU) بیمارستان های لیسبون و پورتو را بپردازند. این واحدها به دستگاه تنفس، مانیتور، تختخواب و کلیه وسایل لازم جهت معالجه بیماران مبتلا به ویروس کرونا مجهز خواهد بود.

مطابق اعلام مرکز بیمارستان دانشگاه لیسبون شمالی، دو واحد اضافه می شوند، یکی در بیمارستان سانتا ماریا و دیگری در بیمارستان پالیدو والنته. اینگونه این مجموعه بیمارستانی در مجموع 77 تختخواب ICU داشته که برای مبارزه با ویروس کرونا آمادگی لازم را دارد. بدین ترتیب قرار است به پاس لطف رونالدو و مندس، نام این واحدها به این دو نفر اختصاص داده شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب