امروز: سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ [2020/04/07]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44733 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با استعلام رایگان چک‌ها از پاس‌شدن آن‌ها مطمئن شوید

خبرایران: چک دارای جایگاهی معتبر و خاص در حوزه مالی و تجارت است، بنابراین باید ارزش و اعتبار آن در بازار حفظ شود.
با استعلام رایگان چک‌ها از پاس‌شدن آن‌ها مطمئن شوید

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام ساد۲۴، لذا ما در این مطلب  اپلیکیشن «ساد۲۴، تحولی در حوزه چک» را به شما معرفی می‌کنیم. اپلیکیشن ساد۲۴ یک اپلیکیشن مدیریت ۳۶۰ چک است که می‌توانید به کمک بخش «استعلام چک» از خوش‌حسابی صادر کننده چک و سرقتی/مفقودی نبودن آن مطمئن شوید. ساد۲۴ این امکان را فراهم می‌کند که با آرامش خاطر چک را بپذیرید و معاملات امنی را برای خود رقم بزنید.

در ادامه به معرفی بخش های مختلف اپلیکیشن می‌پردازیم:

تمام امکانات برای  مدیریت همه جانبه چک‌های شما در اپلیکشن ساد ۲۴ قرار گرفته است.
کاربردهای اپلیکیشن به شرح زیر است:

استعلام رایگان سرقتی/مفقودی نبودن چک

استعلام رایگان خوش حسابی صادرکننده چک (استعلام صیاد)

یادآور چک

بایگانی چک

مبدل عدد به حروف و باالعکس

مبدل تومان به ریال و باالعکس

راس‌گیری چک‌ها

محاسبه اقساط و سود وام بانکی

همانطور که مشاهده می‌کنید ساد۲۴ یک اپلیکیشن جامع و کامل در حوزه چک و مدیریت آن است. معامله با چک دغدغه‌های فراوانی هم برای گیرنده چک و هم برای صادر کننده آن در پی دارد. صادرکننده چک همواره نگران این است که سررسید چک را فراموش نکند تا بدحساب شود. از طرف دیگر گیرنده چک همواره نگران پاس شدن چک دریافتی است. ساد۲۴ برای تمام این معضلات راه حلی را ارائه کرده که در ادامه می خوانید. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

با استعلام رایگان چک از پاس شدن آن مطمئن شوید.

برای اینکه از پاس‌شدن چک دریافتی مطمئن شوید، باید از دو جنبه مختلف چک را مورد بررسی قرار دهید.

خوش حسابی صادر کننده چک

سرقتی/ مفقودی نبودن چک

که مورد اول به کمک استعلام صیاد و مورد دوم به کمک استعلام ساد24 امکان‌پذیر می‌باشد.

اموزش کامل و قدم به قدم استعلام چک

استعلام رایگان چک صیاد  

شما برای اگاهی از تعداد چک های برگشتی صاحب چک باید از استعلام صیاد کمک بگیرید. با استعلام صیاد از خوش حساب بودن صادر کننده چک آگاه می شوید و با آگاهی چک را می‌پذیرید. برای استعلام صیاد شما باید عدد ۱۶ رقمی روی چک را در بخش «استعلام صیاد» اپلیکیشن ساد۲۴ وارد کنید. اسکن کد QR روی چک کار شما را راحت کرده و می توانید فقط در عرض چند ثانیه استعلام بگیرید.

با استعلام رایگان ساد یک قدم جلوتر از کلاهبرداران باشید

بعد از اینکه از خوش حساب بودن صادر کننده چک مطمئن شدید، باید ازسرقتی نبودن چک دریافتی نیز اطمینان حاصل کنید.برای  این کار باید وارد بخش«استعلام ساد» اپلیکیشن ساد ۲۴ شوید. با وارد کردن شماره شبا و سریال چک یا اسکن QR روی چک ، می‌توانید استعلام ساد بگیرید. به کمک «استعلام ساد» از سرقتی مفقودی نبودن چک دریافتی مطلع شوید و از دارایی‌های خود محافظت کنید. استعلام ساد مخصوص سامانه ساد۲۴ است و هیچ سامانه‌ای مشابه سامانه ساد ۲۴ وجود ندارد.

 با یادآور چک ساد۲۴، دور فراموشی را خط بکشید

یکی از بخش‌های مفید و پرکاربرد اپلیکیشن ساد۲۴، بخش «یادآور چک» است. یادآور چک ساد۲۴ را می‌توان برای چک‌های دریافتی و پرداختی تنظیم کرد. با این روش دیگر نگرانی فراموشی سررسید چک‌هایتان نباشید. ساد۲۴ سر رسید آن‌هارا به شما یادآوری می‌کند.

بایگانی چک، مدیریت چک‌ها در یک نگاه  

کاربران می‌توانند پس از ثبت چک‌های خود در «یادآور» ساد۲۴ آنها را در «بایگانی» ذخیره کنند. به کمک بایگانی وضعیت چک‌های خود را بررسی کنید و به راحتی آن‌ها را مدیریت کنید.

تبدیل عدد به حروف یا تومان به ریال، بدون اشتباه و در کمترین زمان

با توجه به نیاز کاربرانی که با چک سر و کار دارند، اپلیکیشن ساد۲۴ بخش «مبدل» را به امکانات خود افزود. اکنون می توانید با استفاده از «مبدل عدد به حروف و بالعکس» و «مبدل تومان به ریال و بالعکس» تبدیلات خود را انجام دهید. با ساد۲۴، دور خط خوردگی روی چک را خط قرمز بکشید و بدون هیچ اشتباهی چک صادر کنید.

محاسبه سود و اقساط وام بانکی

هر کدام از وام‌های بانکی، از لحاظ قیمت و درصد سود متفاوت‌اند. سود بانکی بر اساس فرمول خاصی محاسبه می‌شود که بر اساس قیمت و درصد سود، متفاوت‌اند. بخش «محاسبه سود و اقساط وام بانکی» بر اساس فرمول خاص، مبلغ قسط و سود وام را برای شما محاسبه می‌کند. با ساد۲۴، برای سرمایه‌هایتان برنامه‌ریزی کنید.

همین الان ساد۲۴ را از کافه بازار دانلود کنید و با استعلام چک‌ها با آرامش خاطر معامله کنید.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب