امروز: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ [2020/02/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44646 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حضور بیمه آسیا در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

خبرایران: بیمه آسیا با برپایی غرفه اختصاصی در مسیر راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن در مجاورت شعبه آزادی و همچنین تجهیز میز اختصاصی در محل غرفه های وزارت امور اقتصادی و دارایی و صنعت بیمه حضوری فعال داشت.
حضور بیمه آسیا در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن
به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، بیمه آسیا همچون سنوات قبل با برپایی غرفه اختصاصی در مسیر راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن و اجرای برنامه های فرهنگی و تفریحی، میزبان راهپیمایان بود.
بنا بر این گزارش، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و کارکنان بیمه آسیا ضمن مشارکت در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن در غرفه اختصاصی بیمه آسیا حضور پیدا کردند.
این گزارش می افزاید: اختصاص بخشی از غرفه بیمه آسیا به نقاشی کودکان و توزیع اقلام فرهنگی و اختصاص بخش دیگر به اجرای ترانه های انقلابی و تواشیح، مسابقه و اهدای جوایز به شرکت کنندگان از برنامه های متنوع غرفه بیمه آسیا در این مراسم بود که با استقبال کم نظیر راهپیمایان همراه شد. در غرفه نقاشی کودکان بیش از 180 مورد نقاشی با موضوعات مختلف توسط نونهالان کشیده شد.
گفتنی است غرفه بیمه آسیا در راهپیمایی 22 بهمن، از ساعت 8:30  لغایت 12:30 میزبان مردم انقلابی تهران بود.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب