امروز: سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ [2020/02/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44593 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

کرونا به سبد گسترده بیمه‌ سامان اضافه شد

خبرایران: شرکت بیمه سامان پوشش‌های مربوط به بیمه‌نامه‌های مسافرتی را با افزودن گزینه «کرونا» به‌روزرسانی کرد.
کرونا به سبد گسترده بیمه‌ سامان اضافه شد

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام روابط عمومی بیمه سامان، با شیوع ویروس کرونا که به‌تازگی موجب نگرانی مسافران خصوصاً در خارج از کشور شده، شرکت بیمه سامان پوشش هزینه‌های مرتبط با ویروس کرونا را نیز به پوشش‌های بیمه‌نامه درمان مسافرتی خود اضافه کرد.

در واقع شرکت بیمه سامان اولین شرکت بیمه‌ای در کشور است که این خدمت مهم را در سبد بیمه‌ای خود گنجانده است.

 مسافران با خرید بیمه مسافرتی سامان، بدون پرداخت وجه اضافی، از پوشش‌های مربوط به این بیماری در سفر به نقاط مختلف دنیا برخوردارمی شوند.

بیمه‌نامه مسافرتی سامان، یکی از جامع‌ترین بیمه‌نامه‌های سفر در کشور بوده که ریسک‌های قبل از سفر، حین سفر مسافران ایرانی، لغو سفر قبل از عزیمت و همچنین هزینه‌های درمانی در خارج از ایران و درعین‌حال هزینه‌های لغو و برگشت زودهنگام از سفر را بر اثر حوادث یادشده در بیمه‌نامه، سرقت و آتش سوزی منزل در طول مدت سفر تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

بیمه‌نامه مسافرتی سامان با بیش از ۵۵ هزار مرکز درمانی طرف قرارداد بوده و همه هزینه‌های بستری و اقامت همراه بیمار، خسارت مالی به اشخاص ثالث و اجاره و اسکان موقت بیمه‌گذار و خانواده آن را در مقصد مسافر پرداخت می‌کند.

پشتیبانی این بیمه‌نامه ۲۴ ساعته بوده و اپراتور فارسی‌زبان در هر نقطه سفر با بیمه‌گذار در ارتباط خواهد بود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب