امروز: پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ [2021/04/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44283 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مصطفی علایی در گفتگو با خبرایران مطرح کرد؛

دینو موتور استاندارهای مناسب را در خصوص محیط زیست رعایت کرده / برای هر نوع سلیقه ای موتورسیکلت داریم/ برای تامین قطعات مشکلی نداریم/ به دلیل جنگ اقتصادی نیازبه تولید داخلی بیشترازگذشته احساس می شود

قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی دینو موتورگفت: ما برای تامین قطعات مشکلی نداریم و تلاش کردیم که بتوانیم قطعات مختلف را از شرکتهای داخلی و خارجی تامین کنیم. و در همین راستا ما دست قطعه سازان داخلی را به گرمی می فشاریم و از همه آنها دعوت به همکاری می کنیم.
دینو موتور استاندارهای مناسب را در خصوص محیط زیست رعایت کرده / برای هر نوع سلیقه ای موتورسیکلت داریم/ برای تامین قطعات مشکلی نداریم/ به دلیل جنگ اقتصادی نیازبه تولید داخلی بیشترازگذشته احساس می شود
مصطفی علایی قائم مقام مدیرعامل دینو موتور درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت: گروه صنعتی دینوبا 36 سال سابقه و تجربه فعالیت، درزمینه بازرگانی ، واردات ، صادرات و تولید دوچرخه، موتورسیکلت و قطعات یدکی مربوطه و لوازم موتورسیکلت تحت عنوان شرکت دینوموتورقم مشغول به فعالیت است.
 
مهندس علایی تصریح کرد: تنوع محصولات دردینوموتور برای هر نوع سلیقه ای بسیارزیاد است. امروزه اگر چه مشتریان ما موتورسیکلتی با هزینه پایین و کیفیت بالا برایشان مهم است، ولی زمان دریافت محصول و خدمات پس از فروش برایشان مهم تر است به همین دلیل ما به گزینه زمان در راهبردهای شرکت و فعالیتهایمان توجه ویژه ای داشته ایم و در تدوین فرآیندهای شرکت به مفهوم زمان اهمیت داده ایم و این مفهوم، از زمان طراحی محصول تا زمانیکه محصول در اختیار مصرف کننده قرار دارد بعنوان یک گزینه اصلی توجه شده است.
 
قائم مقام مدیرعامل دینوموتور با اشاره به تنوع رنگ درمحصولات دینو موتور ابراز داشت: رنگ بندی محصولات ما نشان از امید به زندگی در مردم کشور عزیزمان است. چون رنگ های شاد در روحیه و امید به زندگی مردم نقش تاثیر گذاری دارد، تنوع رنگهای موتور سیکلت های ما بالاست.
 
وی ادامه داد: ما برای تامین قطعات مشکلی نداریم و تلاش کردیم که بتوانیم قطعات مختلف را از شرکتهای داخلی و خارجی تامین کنیم. بنابراین ما دست صنعتگران داخلی را به گرمی می فشاریم و از همه آنها دعوت به همکاری می کنیم.
 
علایی با اشاره به اینکه درصد داخلی سازی دینوموتو بالا رفته خاطرنشان کرد: امروز به دلیل شرایط کشوروتحریم هایی که به وجود آمده ، بسیاری از کشورهای پیشرفته در خصوص موتورسیکلت با کشورما کارنمی کنند. به همین دلیل نیازبه تولید داخلی، بیشتراز گذشته احساس می شود.  
 
وی افزود: امروز بحث تولید و خدمات پس از فروش برای موتور سیکلت ها از اهمیت بالای برخودار است .تاجایی که مصرف کننده نهایی همیشه به این موضوع نگاه ویژه داشته ، به همین دلیل ما همیشه درکنار مشتریان هستیم و به تقاضای مشتری در کمترین زمان پاسخ می دهیم. خوشبختانه شبکه خدمات پس از فروش ما با متخصصین به نام و حرفه ای ، شبانه روز تلاش می کنند تا خدمات را به مشتریان عرضه کنند.
 
علایی خاطرنشان کرد: اس- وای - ام (SYM) تایوان، برند معروفی درصنعت موتورسیکلت جهان و اروپاست، که محصولات این شرکت استانداردهای اروپایی را پاس می کند و ما سالهاست که با آنها همکاری داریم و بعنوان شریک تجاری شرکت انتخاب شده اند. شرکت دینو موتور درکل کشورنمایندگان فروش و خدمات پس از فروش دارد و تلاشمان همکاری با برندهای صاحب نام در صنعت موتورسیکلت است.
 
وی با اشاره به داخلی سازی 40 درصد محصولات دینوموتور درداخل کشور خاطرنشان کرد: شرکت دینو موتور استاندارهای مناسب را در بحث محیط زیست رعایت کرده ومحصولات اش کمترین آلایندگی را برای محیط زیست دارند.ما فراخوانی به قطعه سازان دادیم و خوشحال می شویم برای عمل کردن به شعار رونق تولید داخل ، اشتغال آفرینی ، ثبات تولید و همچنین بومی سازی بسیاری از قطعات با ما همکاری داشته باشند.  
 
علایی تصریح کرد: ما امروز درگیر یک جنگ اقتصادی شدید هستیم . تاجایی که واردات، داد وستد منصفانه ای با کشور ما انجام نمی شود. قیمت ارز این روزها نوساناتی راایجاد کرده اما ما با تلاش، تدابیری اتخاذ کرده ایم که ثبات قیمت را داشته باشیم و در ماههای گذشته نه تنها افزایش قیمت نداشته ایم بلکه برای محصولات شرکت تخفیف فروش و حتی کاهش قیمت داشته ایم تا به مصرف کنندگان ما فشاری وارد نشود. سیاست هایی که گذشته درتامین قطعات داشتیم ادامه خواهیم داد وتلاش می کنیم فشاربه مصرف کننده نهایی وارد نشود. ضمن اینکه در تولید داخل کار کردیم تا کمترین ارزبری را نیازباشد.
 
وی ابرازداشت: موضوع صادرات به کشورهای همسایه بازار خوبی در عراق و سوریه و افغانستان وکشورهای اطراف شمال ایران برای ما ایجاد خواهد کرد.شرکت دینو موتور تصمیم گرفته خدمات خوبی را به مشتریان خود ارائه دهد ، روند رشد دنیو موتور به عنوان چند برند اصلی کشور خوشبختانه رو به رشد بوده است.
 
قائم مقام مدیرعامل دینوموتوراضافه کرد: مصرف کننده ازما تنوع محصول می خواهد، که ما به این نیاز پاسخ خوبی داده ایم. شرکت دینو موتور جزو اولین های تولید کشور است  . کارخانه ما در شهرک شکوهیه قم است و دفتر مرکزی در تهران وجود دارد. همچنین در خیابان شریعتی جنب مترو قیطریه و خیابان هلال احمر تهران عرضه مستقیم موتورسیکلت و خدمات پس از فروش را داریم. طبق توافق انجام شده با بانک ملت امکان دریافت وام برای خرید موتورسیکلت را برای مشتریان محترم فراهم کرده ایم و همچنین با فروش اقساطی موتورسیکلت، شرایط را برای خریداران محترم تسهیل کرده ایم.
 
 
آدرس کارخانه گروه صنعتی دینو موتور
 
قم - شهرک شکوهیه
 
021-26217977
 
021-26218147
 
آدرس دفتر مرکزی در تهران؛ خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک 46، طبقه 5
 
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب