امروز: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44232 تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

اعزام تجهیزات و ماشین آلات به مناطق سیل زده سیستان/ نظافت و پاکیزه سازی مصلی پیش و پس از مراسم نماز جمعه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به اعزام ۱۰ دستگاه ماشین کمپرسی ۱۰ تن به همراه یک دستگاه گریدر، یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه لودر به مناطق سیل‌زده از نظافت و پاکیزه سازی محورهای بیرونی مصلی پیش و پس از مراسم نماز جمعه با همکاری مناطق ۲۲ گانه تهران خبر داد.
اعزام تجهیزات و ماشین آلات به مناطق سیل زده سیستان/ نظافت و پاکیزه سازی مصلی پیش و پس از مراسم نماز جمعه
به گزارش خبرایران از  روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند، صدرالدین علیپور با بیان اینکه در راستای نظافت و پاکیزه سازی، محدوده مصلی به چهار پهنه داخلی و رینگ بیرونی (خیابان های قنبرزاده، بهشتی، پاکستان و بزرگراه رسالت) تقسیم بندی شد، اظهار کرد: معاونت هماهنگی و ارزیابی امور مناطق سازمان در دو بخش رفت و روب و جمع آوری مکانیزه زباله و جمع آوری پسماند خشک و تر اقدام کرد.
او با اشاره به بخش نظافت و پاکیزه سازی مکانیزاسیون خدمات شهری، عنوان کرد: در این بخش ۳۲۰ نیروی انسانی به همراه ۳۲ ناظر و با ۱۲ خودروی فان اقدامات لازم در این زمینه را انجام دادند. همچنین در بخش جمع آوری پسماندهای خشک از ۱۷۱ نیروی انسانی، ۱۹ ناظر، ۵۷ وانت ملودی و ۵۶ مخزن استفاده شد. 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار شد و با عنایت به حضور پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار شهر تهران، ساعتی پس از پایان مراسم کار پاکسازی معابر اطراف به صورت تفکیک از مبدا به پایان رسید.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در پایان با تاکید به اعزام تجهیزات و ماشین آلات به مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: بر اساس دستور شهردار و معاون خدمات شهری، آمادگی ارسال ماشین آلات و تجهیزات بیشتر از سوی این سازمان به مناطق سیل زده وجود دارد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب