امروز: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44203 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

برای دومین بار در یکماه اخیر:

بانک سرمایه بلوک ۷ درصدی سهام «وساخت» را می‌فروشد

خبرایران : بانک سرمایه برای دومین بار در ماه جاری با تغییر در شرایط قصد دارد تا ۷.۰۳ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران را در بورس عرضه کند.
 بانک سرمایه بلوک ۷ درصدی سهام «وساخت» را می‌فروشد

اطلاعیه منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران حاکی از آن است که ۷۶ میلیون ۶۵۲ هزار و ۴۱۳ سهم «وساخت» به قیمت پایه هر سهم ۱۹۷۲۰ ریال به صورت نقد از سوی کارگزاری اردیبهشت ایرانیان روانه میز فروش شود تا برای دومین بار رقابت برای خریداران آغاز شود.

براساس این گزارش، در عرضه ۱۱ دی قیمت پایه هر سهم این بلوک ۲۰۰۸۶ ریال و به ارزش پایه ۱۵۳.۹ میلیارد تومان تعیین شده بود. جزییات اطلاعیه این عرضه نشان می دهد : کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید در سامانه معاملاتی هستند که ۱۰ درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را مقدم نیا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط (به مدت حداقل دو ماه از تاریخ عرضه) از مشتری دریافت کرده و حسب مورد به حساب سپرده گذاری مرکزی واریز یا ارائه کنند و تاییدیه را مبنی بر اخذ تضامین مربوطه به شرکت بورس تهران ارائه کنند.

اطلاعیه عرضه سهام سرمایه‌گذاری ساختمان ایران

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب