امروز: دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ [2020/01/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44143 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

با «باتومبیل» اپلیکیشن بله راحت تر رانندگی کن!

خبرایران: در«باتومبیل»اپلیکیشن بله،امکانات آنلاین اتومبیل شماازجمله استعلام آنلاین جرایم رانندگی،استعلام نرخ بیمه شخص ثالث،مشاهده وضعیت ترافیک،خرید طرح ترافیک، استعلام و پرداخت عوارض آزادراه و..متمرکز شده است.
با «باتومبیل» اپلیکیشن بله راحت تر رانندگی کن!
به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، استعلام آنلاین خلافی ماشین، استعلام و پرداخت عوارض آزادراه، پیگیری وضعیت کارت سوخت، استعلام وضعیت معاینه فنی، استعلام اصالت بیمه شخص ثالث و مشاهده آخرین قیمت خودروها از جمله امکانات «باتومبیل» است.

همچنین کاربر می تواند سوالات فنی خود را از مکانیک و تعمیرکار به صورت آنلاین بپرسد و از راهنمای اعتراض به جرایم نیز استفاده کند. یادآوری موارد مربوط به اتومبیل و پیگیری و گزارش قبوض پرداختی نیز از دیگر امکانات «باتومبیل» است.

این ربات از طریق آدرس batomobil_bot@ قابل دسترس است و یا می توانید در اپلیکیشن «بله» به بخش ویترین بروید و «باتومبیل» را از میان گزینه های خدمات مالی و پرداخت انتخاب کنید. ضمن اینکه جهت آشنایی با نحوه تعمیر، نگهداری و اخبار اتومبیل میتوانید کانال batomobil@ را دنبال کنید.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب