امروز: شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ [2020/01/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 44113 تاریخ انتشار: شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

راه اندازی دو درگاه برای ارایه رمز دوم پویا مشتریان بانک مسکن

خبرایران: مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن تاکید کرد در حال حاضر درگاه های نرم افزار موبایلی و پیامک آماده ارایه خدمت به مشتریان از جمله رمز دوم پویا هستد.
راه اندازی دو درگاه برای ارایه رمز دوم پویا مشتریان بانک مسکن

ساسان شیردل در گفتگو با پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، با اشاره به اقدامات این بانک برای عملیاتی کردن رمز دوم پویا(رمز یکبار مصرف) اظهار داشت: بستر رمز پویا در بانک مسکن از سال ها قبل فراهم شده است و این رمز در بانک پیاده سازی شده بود.

وی افزود: با توجه به تکلیف بانک مرکزی به شبکه بانکی برای عملیاتی کردن رمز دوم پویا از دیماه، بانک مسکن نیز اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده است و این نوع خدمت از روش های مختلف آماده ارایه به مشتریان است.

مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات ادامه داد: در حال حاضر، هم نرم افزار موبایلی دریافت رمز دوم پویا (APP) و هم بستر دریافت این رمز از طریق پیام کوتاه (SMS) عملیاتی هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد و طبق ابلاغیه بانک مرکزی این طرح را در بانک مسکن عملیاتی می کنیم.

شیردل همچنین درباره محدودیت تلفن های همراه آیفون برای استفاده از نرم افزارهای موبایلی و تمهیدات بانک مسکن در این خصوص گفت: به دلیل محدودیت هایی که برای گوشی های آیفون ایجاد شده، یکسری از نرم افزارها به جای فروشگاه اصلی اپل (App store) از طریق اپ استورهای ایرانی ارایه می شوند که رجیستر شدن در این اپ استورها بر اساس ضوابط پرداخت مندرج در سایت های مذکور انجام می شود.

مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن تاکید کرد در حال حاضر درگاه های نرم افزار موبایلی و پیامک آماده ارایه خدمت به مشتریان از جمله رمز دوم پویا هستد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب