امروز: جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ [2020/01/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 43848 تاریخ انتشار: شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۸:۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مهندس سيد اشرفی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

قدم های مثبتی در همایش علمی ماساژ برای معرفی ماساژ در نخستین گام برداشته شد

دبيرهيئت مديره کانون انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد کشورگفت: همه ما با پیشینه برگزاری همایش های فنی حرفه ای و خروجی این گونه همایش ها آشنا هستیم که معمولا دراین گونه همایش نتیجه مثبتی ایجاد نمی شود . اما امروز قدم های درستی در مسیر معرفی ماساژ در نخستین گام برداشته شد.
قدم های مثبتی در همایش علمی ماساژ برای معرفی ماساژ در نخستین گام برداشته شد

مهندس سيد اشرفی دبيرهيئت مديره کانون انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد کشور درحاشیه برگزاری دومین مسابقه ملی ماساژ با رویکرد اشتغال پایدار و کارآفرینی و اولین همایش علمی ماساژ با رویکرد سلامت روانی و جسمانی درگفتگو با خبرایران اظهارداشت: من در ابتدا به همکاران خودم در انجمن های صنفی کشور برای برگزاری رویداد مهمی دومین مسابقه ملی ماساژ با رویکرد اشتغال پایدار و کارآفرینی و اولین همایش علمی ماساژ با رویکرد سلامت روانی و جسمانی  تبریک می گویم . چرا که برگزاری این رویداد کاملا هماهنگ با اهداف ما در بحث آموزش بوده است.

وی با اشاه به وجود 80 آموزشگاه درسطح کشوردر بحث ماساژ تصریح کرد: دوستان ما در رشته های ماساژ و دربحث آموزش های مستمر در حوزه آموزش فنی حرفه ای و انجمن صنفی ماساژاستان تهران در دوره پنجم یک برنامه خوب و وزین امروز پیاده کردند و من به نوبه خودم از این دوستان تقدیر وتشکر دارم.

مهندس سيد اشرفی  افزود: همه ما با پیشینه برگزاری همایش فنی حرفه ای و خروجی این گونه همایش ها آشنا هستیم که معمولا دراین گونه همایش نتیجه مثبتی ایجاد نمی شود . اما امروز قدم های درستی در مسیر معرفی ماساژ در نخستین گام برداشته شد ودراین همایش در کنار بار علمی ، بحث آموزش نیز به درستی انجام شد.

وی ابرازداشت: همایش هایی این چنین به نظرم باید در سطح کشوری برگزارمی شد که خوشبختانه امروز این اتفاق افتاد و به لحاظ علمی و اموزشی به شرکت کنندگان درمبحث فرهنگ مهارت آموزی کمک کرد. امروز همه در جایگاه خودشان بودند وشرکت های بیزنسی نیز درحاشیه همایش با محصولاتشان حضور داشتند و مقالات مهم نیزارائه شد.

مهندس سيد اشرفی  تاکید کرد: همکاران من امروزکار بزرگی در بحث منابع آموزشی انجام دادند و برای خودشان آماده کردند . نکته مهم اینکه امروز وفردا ما شاهد رویدادی خواهیم بود که توانمندی این دوستان توسط انجمن ماساز را به خوبی نشان خواهد داد .

وی اضافه کرد: دوست داریم شرکت های تولید کننده حامی مالی ما باشند و ما این موضوع استقبال می کنیم . امروز با این برنامه اتفاق مهمی درحوزه خدمات و حوزه آموزشهای مهارتی افتاد و این دو حوزه به هم نزدیک شدند وتکالیف خودشان را نسبت به یکدیگر فهمیدند.

دبيرهيئت مديره کانون انجمن های صنفی آموزشگاههای آزاد کشوریادآورشد: ما آموزشگاه داران همیشه نگران صندلی خالی آموزشگاههای خودمان بودیم ودر حالی که خیلی به این عرصه وارد شدند.چرا که ظرفیت وجود دارد و درست فرهنگسازی نکردیم . متاسفانه سطح آموزشها را بالا نمی بریم و اموزشگاههای علمی هستند و باید خودش را به درستی ارائه دهند و حوزه خدمات آموزشگاهها فنی توانمند هستند و نیازی به سرمایه گذاری ندارند.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز مجموعه کارهایی که انجمن ماساژانجام داده خوب بود و اعتقادم براین است که هر کسی جایگاه خودش را باید بشناسد وبه رشد آموز شگاههای فنی و حرفه ای کمک کند. به نظرم دراین راه رسانه ها وظیفه بسیار مهمی دارند و باید به فرهنگ سازی مهارت کمک کنند تا دانش در کنار مهارت قرار بگیرد و علم وعمل به پیشرفت برسند.

نتیجه تصویری برای کنگره علمی ماساژ با رویکرد سلامت روانی و جسمانی
 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب