امروز: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ [2019/12/09]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 43246 تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شاتل موبایل به مشترکانش هدیه داد

خبرایران: شاتل موبایل به دلیل قطع اینترنت به مشترکین سیم‌کارت‌های خود بسته اینترنت هدیه می‌دهد.
شاتل موبایل به مشترکانش هدیه داد

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور از تخصیص مجدد بسته‌های اینترنت هفتگی و روزانه مشترکان و همچنین اعطای بسته اینترنت هدیه هفتگی، به‌منظور قدردانی از شکیبایی مشترکان سیم‌کارت‌های خود در زمان قطع سراسری اینترنت کشور خبر داد.

این اپراتور تلفن همراه اعلام کرد به کلیه مشترکان سیم‌کارت‌های خود، بسته اینترنت هدیه شاتل موبایل پلاس هفتگی تخصیص می‌دهد و بسته اینترنت روزانه و یا هفتگی تمامی مشترکانی که در روز شنبه گذشته دارای بسته فعال بودند را مستقل از حجم باقی‌مانده بسته، مجدداً و به‌طور رایگان فعال می‌کند.

 تمدید رایگان بسته‌های اینترنت و تخصیص اینترنت هدیه به کلیه مشترکان شاتل موبایل حاضر در استان‌هایی که سرویس اینترنتشان برقرارشده، به‌طور خودکار انجام خواهد گرفت و مشترکان نیازی به شماره‌گیری کد دستوری و یا ثبت درخواستی ندارند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، می‌توانند به وب‎سایت این اپراتور سراسری به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب