امروز: جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ [2019/11/15]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 42603 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

علی بهرمند؛

هدف ازبرگزاری نمایشگاه قنادان رونق تولید، صادرات، ایجاد تعامل و تبادل افکاربین شاغلان این صنف در سطح کشوراست

خبرایران: رئیس اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تهران گفت: در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران که در آن به روش ها، اصول، مدل ها، مزه ها، اشکال و… در پیدایش انواع شیرینی، شکلات و کیک های قنادان متبحر در کشور پرداخته می شود.
هدف ازبرگزاری نمایشگاه قنادان رونق تولید، صادرات، ایجاد تعامل و تبادل افکاربین شاغلان این صنف در سطح کشوراست

علی بهرمند رئیس اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تهران اظهارداشت: در دومین نمایشگاه توانمندی قنادان ایران محصول‌های مرتبط با قنادی در مجموعه نمایشگاه های هتل المپیک واقع در ضلع غربی ورزشگاه آزادی و در زمینی به مساحت حدود سه هزار متر مربع با ۶۰ غرفه در سه سالن از امروز سه شنبه ۲۳ تا ۲۶ مهرماه سالجاری برای علاقه مندان به نمایش گذاشته می شود.

وی هدف از برگزاری نمایشگاه قنادان را رونق تولید، ایجاد بسترهای لازم برای خوشه صادراتی، ایجاد تعامل و تبادل افکار و اطلاعات بین شاغلان این صنف در سطح کشور برشمرد.

بهرمند با بیان اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم شهروندان آزاد است، تصریح کرد: در بخش محصول‌های نهایی شکلات، گز، سوهان و انواع شیرینی استان تهران و برخی از استان‌های دیگر به نمایش درآمده است.

وی در خصوص صادرات محصولات قنادی نیز گفت: در صورتی که معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور و رئیس توسعه تجارت زمینه‌ صادرات این محصول ها را برای فراهم کند ما برای کشور ارزآوری می کنیم و شیرینی‌های خشک که برای طولانی مدت می توان آنها را نگهداری کرد قابل صادرات است.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب