امروز: جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ [2019/11/15]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 42341 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور 155 شرکت در شهر آفتاب ؛

سومین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات غذایی آغاز به کار کرد

سومین نمایشگاه چاپ، بسته بندی، فرآوری و ماشین آلات غذایی از 10 الی 13 مهر ماه در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تهران آغاز به کار کرد.
سومین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات غذایی آغاز به کار کرد
به گزارش خبرایران، سومین نمایشگاه چاپ، بسته بندی، فرآوری و ماشین آلات غذایی که مورد حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد، در تلاش است تا با توجه به توانمندی‌های داخلی در حوزه ساخت ماشین آلات و دانش فنی نیروهای متخصص داخلی، بتواند سهمی در بدست آوردن بازار 500 میلیونی منطقه و افزایش سهم صادراتی کشور در حوزه ماشین آلات و خدمات چاپ داشته باشد. 
تعداد 155 شرکت در فضایی به مساحت بیش از 7500 مترمربع آخرین دستاوردها و تکنولوژی های خود را به نمایش می گذارند.
در این نمایشگاه، شرکت هایی با زمینه فعالیت ماشین آلات و خدمات چاپ، صنعت کارتن سازی و مقوا، چاپ دیجیتال پارچه، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی و ماشین آلات و تجهیزات تولید مواد غذایی حضور دارند.
هیات های تجاری از کشورهای عراق، افغانستان و آذربایجان و همچنین هیات های متخصص از استان های مختلف کشور از این نمایشگاه بازدید خواهند داشت.
همزمان با این نمایشگاه که نسبت به سال گذشته از رشد 30 درصدی برخوردار می باشد، کارگاه های آموزشی متنوعی توسط برگزار می شود.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب