امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ [2019/09/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 41890 تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

ارائه بیمه نامه جامع مسئولیت مدنی هیئت‌های عزاداری توسط بیمه آسیا

خبرایران: بیمه آسیا، بیمه نامه جامع مسئولیت مدنی هیئت‌های عزاداری در قبال خدام و عزاداران را برای ماه‌های محرم و صفر ارائه می‌کند.
ارائه بیمه نامه جامع مسئولیت مدنی هیئت‌های عزاداری توسط بیمه آسیا
به گزارش خبرایران از روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه‌ای ضمن عرض تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) اعلام کرد: مدیریت بیمه‌های مسئولیت بیمه آسیا در این بیمه نامه جامع، به منظور تامین خاطر دست اندرکاران و خادمان هیئات مذهبی، مسئولیت مدیر یا هیئت امنای هیئت عزاداری در قبال خسارات جانی وارد به خدام، عزاداران و عوامل اجرایی در محدود مکانی هیئت را  تحت پوشش قرار داده است.

بنابراین گزارش، چنانچه در نتیجه قصور یا اشتباه بیمه‌گذار خسارتی به افراد تحت پوشش وارد شود و بیمه‌گذار بر اساس رای مراجع ذی‌صلاح قضایی یا کارشناس رسمی بیمه‌گر، مسئول جبران خسارت شناخته شود، بیمه آسیا پس از احراز مسئولیت بیمه‌گذار خسارات وارد شده را پرداخت می‌کند.

این گزارش می‌افزاید: این بیمه‌نامه در سه طرح با تعهدات و شرایط متفاوت شامل غرامت فوت و صدمات جسمانی و همچنین پوشش هزینه‌های پزشکی ارائه می‌شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب