امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ [2019/09/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 41513 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی مسکن در کمیته مالیاتی مجلس

خبرایران: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوعش با موضوع بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن را تشریح کرد.
بررسی جزییات طرح مالیات بر عایدی مسکن در کمیته مالیاتی مجلس
به گزارش خبرایران، زهرا سعیدی مبارکه در تشریح نشست امروز کمیته مالیاتی کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز جزییات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن با حضور نمایندگان مرکز پژوهش‌ها، وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی بررسی شد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن از مدت‌ها قبل در کمیسیون اقتصادی تصویب شده بود، افزود: در جلسه امروز نیمی از مواد این طرح بررسی و برخی مراعی ماند که مقرر شد در جلسات آتی کارگروه مابقی موارد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

طرح مالیات بر عایدی مسکن مشمول سرمایه گذاران نمی‌شود

وی ادامه داد: تمام تلاش کمیسیون اقتصادی این است که طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن سریع‌تر بررسی و نهایی و برای تصویب به صحن علنی مجلس ارسال شود.

سعیدی با بیان اینکه در شرایط کنونی ساماندهی بازار مسکن و تعیین تکلیف موضوع مالیات بر عایدی سرمایه مسکن به یک مطالبه عمومی در سطح جامعه تبدیل شده است، تاکید کرد: طرح مالیات بر عایدی مسکن مشمول سرمایه‌گذاران نمی شود، بلکه هدفش سوداگران و دلالان کاذب بازار مسکن است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تمامی پیشنهادات نمایندگان درباره مالیات بر عایدی مسکن دریافت و مورد بررسی قرار می گیرد.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب