امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ [2019/08/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 41371 تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 19 اعلام کرد؛

کودکان و نوجوان در بوستان بزرگ ولایت بازی های بومی و محلی را تجربه می کنند

خبرایران: جشنواره بازی های کودک و نوجوان و بومی تابستانه از 15 تا 22 مرداد از ساعت 16 تا 21 مقابل درب شماره دو بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود.
کودکان و نوجوان در بوستان بزرگ ولایت بازی های بومی و محلی را تجربه می کنند

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی با اعلام این خبر افزود: هدف از برپایی این جشنواره که در قالب جشنواره شادستان برپا می شود فراهم کردن شرایط برای سرگرمی و دیگری توسعه مهارت های کودکان در بازی ها،روش های برخور با مشکلات، نحوه برقراری ارتباط سالم، تلاش گروهی برای بالا رفتن هوش، کسب مهارت های اجتماعی و... است.
وی با اشاره به اینکه نسل امروزی با بازی های قدیمی و سنتی کمتر آشنا هستند بازی هایی که تحرک و نشاط و شادابی شاکله اصلی آن است خاطر نشان کرد: در راستای پرکردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان فعالیت ها ی ورزشی چون بازی های مهیج، فکری، تفریحی بادی،تیراندازی، شهربازی کودک، همراه با با اجرای گویش های اشعاری و...در 25 غرفه بازی کودک و نوجوان، بازی های بومی و محلی، سیاه چادر، رادیو جشنواره برپا می شود.
به گفته این مسئول کودک ونوجوانان به همراه خانواده هایشان می توانند در این جشنواره حضور یابند و لحظات شادی را تجربه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب