امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ [2019/08/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 41352 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

به میزبانی سازمان پدافند غیر عامل برگزار شد؛

نشست کمیته‌های پدافند غیر عامل وزارت اقتصاد و سازمان‌های تابعه

نشست مشترک کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی با کمیته های سازمان های تابعه و زیر مجموعه وزارت متبوع برگزار شد.
نشست کمیته‌های پدافند غیر عامل وزارت اقتصاد و سازمان‌های تابعه
به گزارش خبرایران، در این نشست که به میزبانی سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار شد ، علی عسکری معاون توسعه مدیریت و منابع و مسئول کمیته اصلی پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی ، با تشریح فرصت های موجود برای ارتقای بهره وری و افزایش کارآمدی پدافند غیر عامل و تقویت برنامه های دفاع اقتصادی وزارت اقتصاد، بر ضرورت همگرایی و هم افزایی کمیته های دستگاه های وابسته و تابعه با سازمان پدافند غیر عامل کشور تاکید کرد.
بنا بر این گزارش، ، حجت اله صالحی دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز گزارش اقدامات انجام شده یک سال گذشته این کمیته را ارائه کرد.
در ادامه، سردار محسن ساسانی معاون زیربنایی سازمان پدافند غیرعامل کشور طی سخنانی، انتظارت سازمان پدافند غیر عامل را از کمیته های پدافند غیر عامل دستگاه ها مطرح و خواهان ارتقای فعالیت این کمیته ها برای مشارکت در دفاع اقتصادی شد.
گفتنی است، کمیته اصلی پدافند غیر عامل وزارت امور اقتصادی و دارایی با ترکیب جدید و با مسئولیت معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیری رئیس مرکز حراست این وزارتخانه آغاز بکار کرده است.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب