امروز: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 4086 تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

برگزاری هفتمین آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن

هفتمین دوره از آزمون‌های سنجش اطلاعات شغلی با حضور 8305 نفر از کارکنان بانک مسکن در 5 گروه آموزشی به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد.
برگزاری هفتمین آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن

 

به گزارش خبر ایران از روابط عمومی بانک مسکن، هفتمین دوره این آزمون صبح روز دوم خرداد، به صورت هم‌زمان و نیمه متمرکز در 36 حوزه به صورت کتبی و در 21 حوزه به صورت الکترونیک و با هدف بهبود و روان‌سازی نحوه انجام کار، افزایش انگیزه و رقابت در میان کارکنان، نهادینه‌سازی نظام شایسته‌سالاری و تسهیل فرآیند تصمیم‌گیری‌های مدیریتی در زمینه ارتقا و انتصاب کارکنان بانک برگزار شد.
در جریان برگزاری آزمون مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک با حضور در محل، به نظارت بر روند برگزاری آزمون پرداخته و با شرکت‌کنندگان گفتگو کردند.
محمد هاشم بت‌شکن، مدیر عامل بانک مسکن در این بازدید با اشاره به تعداد بالای شرکت‌کنندگان آزمون اظهار داشت:‌ این آزمون با این تعداد شرکت کننده، روش سنجش مناسبی است برای ارزیابی دانش و مقایسه با دیگران و این گام مثبتی است که کارکنان به صورت داوطلبانه مهارت‌ها، دانش و آگاهی‌شان را محک می‌زنند تا در صورت نیاز، خود را به دانش نوین بانکداری مجهز سازند.
بت‌شکن تاکید کرد: باید زمینه را برای استفاده از تکنولوژی اطلاعات همچون Distance Learning یا آموزش از راه دور در تمامی زمینه‌های آموزشی فراهم کنیم تا اهداف یادگیری کارکنان سریع‌تر محقق شود.
گفتنی است در این آزمون 5 گروه روسا و معاونین شعب، پایوران شعب- خدمات بانکی، پایوران شعب- اعتباری، پایوران شعب ارزی و متصدیان امور بانکی به ارزیابی اطلاعات بانکی خود در رده‌های مختلف شغلی پرداختند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب