امروز: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ [2021/01/16]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 40640 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در هفته عفاف و حجاب افتتاح شد؛

برند عفاف و حجاب حلما در خدمت تولید ملی و رونق اقتصادی

خبرایران: در سال رونق اقتصادی، و هم‌زمان با ولادت شمس الشموس امام علی بن موسی الرضا - علیه السلام - با حضور دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس شعبه دوم برند عفاف و حجاب حلما در غرب تهران افتتاح شد.
برند عفاف و حجاب حلما در خدمت تولید ملی و رونق اقتصادی

افزون بر دبیر کارگروه ساماندهی مد ولباس، خانواده شهدای هسته‌ای و شهدای مدافع حرم، نیز در این افتتاح حضور پیدا کردند. برند عفاف و حجاب حلمااز سال ۱۳۹۰ کار خود را شروع کرده است و تا کنون توانسته با تولید ۱۸۰ اقلام لباس عفاف و حجاب، برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰ نفر به طور غیر مستقیم کار ایجاد کرده است.

آقای قبادی در افتتاحیه این فروشگاه - که هم زمان با روز عفاف و حجاب انجام شد - ضمن آرزوی توفیق برای همه خادمان تولید، ضمن بیان حمایت مسئولان کشور، به ویژه مدیران وزارت و فرهنگ ارشاد اسلامی از کسب و کارهایی که به رونق اقتصادی سرعت می‌دهند، رفع تنگناها و پیگیری قوانین حمایتی را جزو برنامه‌های آتی کارگروه اعلام کرد.

این موسسه تا کنون برای ۱۰۰ اثر خود کد شیما دریافت کرده است، و توانسته حضور موثری در تولید کالای ایرانی ایجاد کند.

مریم کریمی، مدیر مسئول این برند از زنان کارآفرینی است که افزون بر توجه به ویژگی‌ها عفاف در جامعه، همه محصولات خود را به حوزه حجاب اسلامی اختصاص داده است.

لازم به توضیح است این مرکز در مجتمع لباس اسلامی یاس در غرب تهران واقع است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب