امروز: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ [2019/07/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 40509 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

منطقه 15 پیشتاز در گسترش حمل و نقل پاک

خبرایران : 20 خانه دوچرخه در محله های منطقه 15 به منظور گسترش حمل و نقل پاک همزمان با دهه کرامت به بهره برداری رسید.
منطقه 15 پیشتاز در گسترش حمل و نقل پاک

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی با تبریک ایام فرارسیدن دهه کرامت گفت: 20 خانه دوچرخه با ظرفیت 300 دستگاه دوچرخه در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کاهش آلودگی هوا در محله های منطقه 15 احداث شد.

وی در ادامه با تاکید براینکه این خانه های دوچرخه ظرف سه، چهار ماه گذشته آماده سازی شده است افزود: ایستگاه دوچرخه در محوطه شهرداری منطقه 15، فرهنگسرای خاوران، بوستانهای، صالحی، آموزش ترافیک، پردیس بانوان، خلیح فارس، کوهسار، تقاطع 15 متری اول، شهرک والفجر و ناحیه 8 خیابان موحد دانش احداث شده است.

شهردار منطقه ادامه داد: یک دستگاه کانکس با 20 دستگاه دوچرخه به همراه کلاه ایمنی در محوطه دانشگاه فنی و حرفه ای  ولی عصر(عج) نصب شد تا دانشجویان این دانشکده بتوانند از دوچرخه برای رفت و آمد در محله های عمومی استفاده کنند.

وی افزود:  دوره های آموزش رفتار ترافیکی و دوچرخه سواری نیز در سه سطح از مقدماتی تا پیشرفته تحت تعلیم مربی فدراسیون در بوستان ترافیک برای دانشجویان برپا است.

محمدی یادآور شد: همچنین11 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در بوستان آزادگان آماده شده تا شهروندان منطقه در توسعه حمل و نقل پاک  مشارکت داشته باشند

شایان ذکر است، این 20 خانه دوچرخه همراه با 14 پروژه فرهنگی، ترافیکی، عمرانی، خدمات شهری و رفاهی همزمان با دهه کرامت با حضور شهردار تهران به منظور ارتقای سطح خدمات‌رسانی به شهروندان محلات کم برخور دار روز گذشته به بهره برداری رسید.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب