امروز: سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ [2019/10/15]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 40080 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

این تور، تور خرید خانه است

خبرایران: تور مجازی یکی از جدیدترین فناوری‌های روز در حوزه عکاسی و فیلمبرداری است که می‌تواند صنعت املاک و مستغلات را دچار تحول کرده و مزایای بسیاری را هم برای مشاوران املاک و هم برای افراد جویای ملک به همراه داشته باشد.
این تور، تور خرید خانه است

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام آیهوم، از سال ۲۰۱۵ میلادی تور مجازی به عنوان یک ابزار جدید بازاریابی راه خود را در بسیاری از صنایع مانند املاک و مستغلات باز کرد و مشاوران املاک از این فناوری برای به نمایش گذاشتن املاک خود استفاده کردند. از آن زمان به بعد استفاده از این فناوری رشد چشمگیری پیدا کرد و تور مجازی به یک سرویس پویاتر و در دسترس‌تر تبدیل شد.

اگر تاکنون به دنبال خانه جهت اجاره یا خرید گشته باشید، با فرآیند متداول جستجوی ملک آشنا هستید. به طور معمول مشاوران املاک فهرستی از فایل‌های موجود را به مشتری ارائه می‌کنند و سپس به سراغ ارائه مشخصات، مذاکره و در نهایت بازدید حضوری از ملک می‌روند. این روالی است که شاید ۱۰ ها سال بدون تغییر انجام می‌شود اما در حقیقت این روش با توجه به شرایط امروز زندگی شهرنشینی هم برای مشاوران املاک و هم برای افراد جویای ملک فرآیندی دشوار و زمان‌بر است.

با توجه به ضریب نفوذ بالای اینترنت در کشور و افزایش استفاده از اپلیکیشن‌های کاربردی این امکان برای افراد فراهم شده تا بیش از پیش از پلتفرم‌های آنلاین برای جستجوی ملک استفاده کنند، بنابراین وبسایت‌های حوزه املاک همانند ihome.ir که بیشترین تعداد فایل‌های ملکی دارای تور ۳۶۰ درجه مجازی را دارند، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان مشتری، کیفیت خدمات مشاوران املاک را نیز افزایش داده و تا حد امکان از بازدیدهای غیرضروری به ملک جلوگیری می‌کنند.

افراد جویای ملک تا پیش از نهایی کردن تصمیم خود برای خرید یا اجاره به طور معمول باید دست کم ۱۰ تا ۱۵ ملک را بازدید کنند که در صورت انجام بازدید حضوری از ملک نه تنها زمان زیادی باید صرف شود بلکه این حجم از سفرهای شهری باعث افزایش حجم ترافیک، مصرف سوخت و در نتیجه افزایش آلاینده‌های جوی می‌شود.

این در حالیست که استفاده از فناوری تور مجازی در وبسایت ihome.ir نه تنها این مشکلات را حل کرده بلکه این امکان را به میلیون‌ها نفر از افراد جویای ملک فراهم کرده تا بدون خارج‌شدن از خانه یا محل کار خود بتوانند تمام ملک‌های مد نظر خود را تنها از پشت صفحه مانیتور یا گوشی تلفن همراه با تمام جزئیات مشاهده کرده و فقط برای بازدید نهایی و تصمیم برای عقد قرارداد از خانه خارج شوند.

تور مجازی ihome.ir چه امکاناتی در اختیار افراد جویای ملک قرار می‌دهد؟

تور مجازی ihome.ir به افراد جویای ملک این امکان را می‌دهد تا با کلیک کردن ماوس در نقاط مختلف تصویر در فضای داخل خانه حرکت کرده و زاویه دید خود را تغییر دهند. این امکان باعث می‌شود تا فرد جویای ملک بتواند خانه مورد نظر را از تمام زاویه‌ها مشاهده کرده و از یک سمت خانه به سمت دیگر برود درست مانند وقتی که در داخل خانه قدم زده و از اتاقی به اتاق دیگر می‌رود.

ایجاد ارتباط حسی میان متقاضی و ملک مورد نظر نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از تور مجازی است به طوری که برخلاف روش سنتی یعنی بازدیدهای شتاب‌زده یا مشاهده تصاویر دو بعدی، فرد با مشاهده تور مجازی می‌تواند در کمال آرامش هر یک از خانه‌ها را در ذهن خود مجسم و تمرکز خود و اعضای خانواده را به جزئیات معطوف کند.

این امکان همچنین به فرد حس مالکیت در لحظه را نیز می‌بخشد و یکی از فرآیندهای چالش برانگیز و دشوار مشاوران املاک یعنی هدایت مشتری به سمت عقد قرارداد را به شدت آسان و کوتاه می‌کند که این امر یکی از مهمترین مزایای این فناوری برای مشاوران املاک است.

علاوه بر این استفاده از تور مجازی ۳۶۰ درجه شانس فروش یا به اجاره رفتن ملک را بیش از ۷۰ درصد افزایش می‌دهد و باعث می‌شود تا مشاوران املاک بتوانند با صرف کمترین هزینه و زمان ملک مورد نظر را به مشتری فروخته یا اجاره دهند.

وبسایت ihome.ir با استفاده از دوربین‌ها و نرم‌افزارهای ویژه، توانسته فناوری تور مجازی ۳۶۰ درجه را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار تمام مشاوران املاک قرار دهد و با بیشترین تعداد فایل دارای تور مجازی تعامل میان افراد جویای ملک و مشاوران املاک را افزایش دهد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب