امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 39373 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

عرضه خدمات متنوع بانک صادرات ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

خبرایران: بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و رسالت فرهنگی خود امسال به عنوان تنها حامی بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در این نمایشگاه حاضر شده است.
عرضه خدمات متنوع بانک صادرات ایران در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم
بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و رسالت فرهنگی خود امسال به عنوان تنها حامی بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، در این نمایشگاه حاضر شده است تا با پشتیبانی همه‌جانبه امور بانکی و مالی مربوط به نمایشگاه و ارائه خدمات مختلف به مراجعه‌کنندگان و غرفه‌داران، نشان دهد که ارزش خاصی برای حمایت و ترویج فرهنگ قرآنی و توسعه اقلام مذهبی در سبد خانواده‌ها، قائل است و برای گسترش این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
 
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، با توجه به تعطیلی شعب بانکی در ساعات برگزاری نمایشگاه، این بانک اما همه خدمات مربوط به مشتریان را توسط غرفه‌ای که در شبستان مصلی امام خمینی (ره) دایر کرده است، تا پایان ساعات کار نمایشگاه به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند.
 ارائه بن‌کارت‌های خرید به بازدیدکنندگان، افتتاح حساب، صدور آنی کارت، تحویل دستگاه کارت‌خوان، فعال‌سازی انواع نرم‌افزارها شامل همراه بانک و نرم‌افزار صاپ، انواع خدمات مربوط به کارت، خدمات دریافت و پرداخت و سایر امور بانکی در غرفه بانک صادرات ایران در نمایشگاه بین‌المللی قران کریم به مشتریان و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
برای سهولت بیشتر در انجام امور بانکی مراجعه‌کنندگان، توسط بانک صادرات ایران تعداد ۱۲ دستگاه خودپرداز در نمایشگاه تعبیه شده است. هرچند که طبق اعلام این بانک در صورت نیاز به تعداد آن افزوده می‌شود. ضمن اینکه در غرفه هم مشاوره‌های تخصصی پولی و بانکی به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود.
بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که از روز گذشته ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در محل مصلی امام خمینی (ره) افتتاح شده است به مدت ۱۴ روز تا چهارم خرداد همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب