امروز: دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ [2020/07/06]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 39361 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

کمپین‌های اعتراضی باشگاه استقلال نپیوندید

خبرایران: باشگاه استقلال در آستانه دیدار با سپیدرود اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
کمپین‌های اعتراضی باشگاه استقلال نپیوندید

به گزارش خبرایران، تیم فوتبال استقلال پنج‌شنبه این هفته در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر به مصاف سپیدرود می‌رود. در چند روز اخیر صفحه‌های هواداری استقلال با ایجاد کمپین‌هایی برای اعتراض به مشکلات داوری ایجاد کردند و از هواداران آبی‌پوش خواستند که به این کمپین‌ها بپیوندند.

در همین راستا، باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای از هوادارانشان خواست که به این کمپین‌ها بی‌توجهی کنند. در اطلاعیه باشگاه استقلال آمده است:

آخرین هفته مسابقات لیگ در پیش است و استقلال یک مسابقه حساس در مقابل سپیدرود رشت را پیش رو دارد.

باشگاه استقلال از تمامی هواداران و عاشقان و دوست‌داران خود می‌خواهد به مانند همیشه که یار و یاور تیم محبوب خود بوده و در همه شرایط فقط و فقط تیم دوست داشتنی خود را حمایت کردند، پنج‌شنبه این هفته نیز با پرچم‌های زیبای آبی به حمایت از تیم خود بپردازند.

باشگاه به نمایندگی از هواداران عزیز و فهیم خود مراتب اعتراض خود به وقایع اخیر و تصمیمات اشتباه داوران را به صورت قانونی و رسمی به فدراسیون فوتبال و کمیته داوران رسانده و در راه احقاق حقوق صاحبان باشگاه از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نخواهد کرد. بدین‌وسیله از همه عزیزان و عاشقان استقلال خواهانیم بدون توجه به کمپین‌های به وجود آمده در فضای مجازی که قطعاً کمکی به اهداف عالی باشگاه نخواهد نمود، صرفاً در فضایی آرام و با نشاط که در شأن نام پر آوازه استقلال است به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب