امروز: چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38759 تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

تقاطع آبشناسان - کوهسار در غرب تهران بازگشایی شد

خبرایران: تقاطع بزرگراه آبشناسان - کوهسار در منطقه ۵ پایتخت که به دلیل عملیات اجرایی مترو مسدود شده بود، بازگشایی شد.
تقاطع آبشناسان - کوهسار در غرب تهران بازگشایی شد

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، محمد باقر اسدی، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۵ تهران در ارتباط با تقاطع آبشناسان ـ. کوهسار اعلام کرد: تقاطع یاد شده بر اساس درخواست مجری خط ۶ مترو به منظور احداث ایستگاه متروی آبشناسان با امتداد رفیوژ میانی بلوار کوهسار و حفظ ایمنی شهروندان مسدود شده بود.

وی افزود: با انسداد تقاطع، حرکات گردش به چپ شرق به جنوب بزرگراه آبشناسان به کوهسار و گردش به چپ شمال به شرق کوهسار به بزرگراه آبشناسان حذف و این حرکات به تقاطع کوهسار ـ. یکم شهران منتقل شد.

این مسدودی موجب بار ترافیکی محدوده خیابان یکم در فلکه اول تا دوم شهران شده بود، همچنین عبور وسایل نقلیه از تقاطع کوهسارـ یکم شهران نیز با تأخیر بسیار زیاد انجام می‌شد.

اسدی افزود: با توجه به اتمام عملیات اجرایی احداث ایستگاه متروی آبشناسان در مسیر خط ۶، تقاطع بزرگراه آبشناسان ـ. کوهسار، دسترسی مسیر شمال به شرق بازگشایی شد واز این پس شاهد کاهش وتوزیع مناسب بار ترافیکی در محدوده و رضایت شهروندان خواهیم بود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب