امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38589 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پرداخت کمک های بلاعوض بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان نیازمند

خبرایران: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای ایفای مسئوليت هاي اجتماعي خود و به منظور حمايت از دانشجويان به عنوان بانيان توسعه و تحول اقتصادي کشور در آينده، طي همکاري با دانشگاه علامه طباطبايي به پرداخت کمك هاي بلاعوض به دانشجويان نيازمند اقدام خواهد كرد.
پرداخت کمک های بلاعوض بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان نیازمند

به گزارش خبرایران ازروابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، طبق این همکاری، دانشگاه علامه طباطبايي مسئول شناسايي و معرفي دانشجويان مستعد و نيازمند به بانک قرض الحسنه مهر ايران مي باشد و بانک در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي خود براي حمايت از دانشجويان و بر اساس مجوزها، قوانين و مقررات بانك از آنان حمايت مي كند.

بر این اساس، یک میلیارد ريال اعتبار براي پرداخت کمک هاي بلاعوض به دانشجويان اين دانشگاه توسط بانک قرض الحسنه مهر ايران اختصاص داده شده است كه با معرفي دانشگاه به متقاضيان واجد شرايط اعطا خواهد شد.

شایان ذکر است، تا کنون بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان مستعد و نیازمند توسط دانشگاه علامه طباطبايي شناسايي و معرفي شده است تا از کمک ها بلاعوض بانك بهره مند شوند.

همچنین، دانشجویان نیازمند می توانند با داشتن معرفي نامه از سوي دانشگاه از تسهيلات قرض الحسنه اين بانک تا سقف ۲۰ ميليون ريال استفاده نمايند و ۱۰ ميليارد ريال اعتبار از طرف بانک قرض الحسنه مهر ايران براي اين منظور اختصاص داده شده است.

افتتاح باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در پردیس مرکزی دانشگاه علامه طباطبایي از ديگر زمينه هاي همکاري ميان اين دو مجموعه به شمار مي رود.

گفتنی است، حمایت از آموزش عالی یکي از برنامه هاي اصلي بانک قرض الحسنه مهر ايران و در اين راستا تفاهم نامه هايي با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم و تحقيقات، سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور و ساير مراکز آموزشي و دانشگاهي منعقد شده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب