امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38581 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

به نمایشگاه کتاب نزدیک می شوید!

خبرایران: نمایشگاه کتاب تهران هرساله تعداد زیادی از عشاق کتاب را به محل برگزاری آن می‌کشد. حتماً شما هم قبول دارید که گشت و گذار بین کتاب‌ها، ورق زدن آن‌ها و انتخاب و خریدشان تا چه اندازه لذت‌بخش و «حال خوب کن» است. پس چه فرصتی از این بهتر که به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سری بزنیم و حالمان را با خرید کتاب خوب کنیم؟
به نمایشگاه کتاب نزدیک می شوید!

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام بیشتر از یک، قرار است از ۴ اردیبهشت تا ۱۴ اردیبهشت، سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران برگزار شود. این نمایشگاه در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بیش از ۳۰۰۰ ناشر با قریب به یک‌میلیون عنوان کتاب حضوری پرشور خواهند داشت.

احتمالاً شما هم از دسته کسانی هستید که نیاز دارید قبل از رفتن به نمایشگاه کتاب تهران، راهنمای کاملی در مورد آن کسب کنید. پس همه چیز در مورد نمایشگاه کتاب ۹۸ تهران پیش‌روی شماست.

گیج شدم! نمی‌دانم چه کتابی بخرم

اما اینکه ندانید چه کتاب‌هایی بخرید، امری طبیعی و معمول است. خرید کتاب، اغلب کاری دشوار است. به خاطر اینکه ما به معرفی کتاب‌های خوب به صورت دست‌چین و گلچین شده، دسترسی نداریم. اما در وب‌سایت بیشتر از یک، بعد از ورود به لینک خرید کتاب، می‌توانید در مورد بهترین کتاب‌های آموزشی، انگیزشی، خودیاری، بهبود فردی و سبک زندگی اطلاعات خوبی به دست بیاورید. حتی اگر وقت کتاب خواندن ندارید، از طریق معرفی کتاب‌ها می‌توانید اطلاعات خوبی از کتاب‌های موجود به دست بیاورید. با خواندن این اطلاعات بیشتر ترغیب می‌شوید تا کتاب بخوانید. همان‌طور که می‌دانید کتاب خواندن در کشور ما یکی از عوامل اصلی عدم پیشرفت و عدم موفقیت است. پس با یک برنامه حساب‌شده و عالی سعی کنید میزان متوسط کتاب خواندن خود را بیشتر کنید.

زندگی خود را طراحی کرده‌اید؟

مثلاً کتاب پرفروش و فوق‌العاده «زندگی خود را طراحی کنید» یکی از کتاب‌های عالی برای تغییر و بهینه‌سازی سبک زندگی شماست و می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد.

«کتاب زندگی خود را طراحی کنید یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال ۲۰۱۶ میلادی در آمریکاست. موضوعات این کتاب بیشتر در مورد راهنمای شغلی، مهارت زندگی، خودشناسی، ابعاد طراحی و اجتماعی تصمیم‌گیری است. این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه در هر سن یا مرحله‌ای که هستید، یک زندگی خوب را برای خود «طراحی کنید» و بسازید. می‌توانید راهنمای کامل این کتاب را از بینک «زندگی خود را طراحی کنید» بخوانید و تصمیمتان برای خرید این کتاب را بگیرید.

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب