امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38564 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

تخصیص بخشی از حقوق کارکنان پست بانک برای کمک به سیل‌زدگان کشور

خبرایران: کارکنان پست بانک ایران در اقدامی خداپسندانه و انسان‌دوستانه و به‌صورت خودجوش بخشی از حقوق فروردین خود را برای کمک به سیل‌زدگان کشور اختصاص دادند.
تخصیص بخشی از حقوق کارکنان پست بانک برای کمک به سیل‌زدگان کشور
به گزارش خبرایران به نقل از روابط‌ عمومی پست‌ بانک‌ ایران، این اقدام شایسته درراستای کمک‌ به سیل‌زدگان کشور و حمایت از این عزیزان و التیام بخشی از آلام آنان از سوی ۳ هزار کارمند این بانک و بطور داوطلبانه درقالب اختصاص چندروز از حقوقشان صورت گرفته است.

بنا براین گزارش، کارکنان پست‌ بانک‌ ایران به‌ صورت آنلاین و ازطریق سامانه الکترونیکی امورکارکنان، چند روز از حقوق فروردین‌ماه سال جاری خود را به امر تخصیص داده‌اند.

گفتنی است، علاوه بر آن، مجموعه مدیران و کارکنان و کارگزاران باجه های پست بانک ایران به صورت خودجوش از ابتدای حادثه سیل در استان‌ گلستان به صورت خودش و مستمر از طریق پایگاه‌های بسیج مدیریت‌های شعب در سراسر کشور، کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود و سایر هموطنان را جمع‌آوری نموده و پس از تهیه مایحتاج و اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان با هماهنگی نهادهای مسئول نسبت به توزیع آن اقدام و بدون وقفه این کار انسان‌دوستانه را به صورت مستمر انجام می‌دهند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب