امروز: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38529 تاریخ انتشار: جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

وزیر صنعت در دیدار با رئیس‌جمهور اعلام کرد؛

جزئیات برنامه‌های وزارت صمت برای سال۹۸/معادن در اولویت رونق تولید

خبرایران: در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با رئیس جمهور، برنامه‌های سال ۹۸ این وزارتخانه با محوریت رونق تولید بررسی و رهنمودهای رییس جمهور بیان شد.
جزئیات برنامه‌های وزارت صمت برای سال۹۸/معادن در اولویت رونق تولید
به گزارش خبرایران به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با رئیس جمهور، برنامه‌های سال ۹۸ این وزارتخانه با محوریت رونق تولید بررسی و رهنمودهای رئیس جمهور بیان شد. در این دیدار، حسن روحانی در جریان اقدامات انجام شده سال ۹۷ قرار گرفت و بر ضرورت حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت از تولید و تلاش شبانه‌روزی برای حل مشکلات این بخش تاکید کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به شعار سال، برنامه‌های خود را بر مبنای رونق تولید، عوامل مؤثر بر آن و سایر الزامات قرار داده است که جزئیات آن به رئیس جمهوری ارائه و حسن روحانی نیز در مورد آن تاکید کرده است که همت دولت، برای رونق تولید به صورت شبانه روزی است.

توسعه معادن و صادرات به کشورهای همسایه در اهم برنامه‌های سال ۹۸ قرار دارد؛ ضمن اینکه در این جلسه موارد دیگری مانند اصلاح فرآیندها و شفاف سازی مرتبط با فضای کسب و کار، ارتقای بهره‌وری عوامل تولید، حمایت از ساخت داخل، توسعه فناوری و شرکت‌های دانش بنیان، ساماندهی لجستیک تجاری، اصلاح نظام توزیع و همچنین تقویت دیپلماسی اقتصادی مطرح شد.

روحانی در این نشست با رهنمودهای ارزشمند، راهکارهای کلی را ارائه و تاکید کرد: برنامه‌های اجرایی منجر به افزایش رضایت مردم شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب