امروز: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38451 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مرتضی اکبری خبرداد؛

پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

خبرایران: مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهرایران گفت: این بانک امسال بر اساس قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور به هریک از زوج‌ها به میزان ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ازدواج پرداخت می‌کند.
پرداخت وام ازدواج ۳۰ میلیونی در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مرتضی اکبری در این باره اظهار داشت: این بانک در راستای اجرای بند «الف» تبصره ۱۶ قانون بودجه امسال، به متقاضیان وام ازدواج که در سامانه بانک مرکزی ثبت نام کرده و این بانک به عنوان بانک عامل برایشان معرفی شده است، تسهیلات ۳۰۰ میلیون ریالی پرداخت می کند.

وی افزود: بانک قرض الحسنه مهرایران در سال گذشته، پیشگام پرداخت تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی ازدواج در شبکه بانکی کشور بوده و طی یازده سال فعالیت خود بالغ بر ۲۸۵ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۱۵ هزار و ۱۱۵ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران تصریح کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج امسال نیز می توانند با مراجعه به آدرس https://ve.cbi.ir/ و انتخاب این بانک برای پرداخت تسهیلات، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: مبلغ این تسهیلات برای هر یک از زوجین، ۳۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت پنج ساله (۶۰ ماهه) و نرخ کارمزد ۴ درصد است.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب