امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38379 تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد؛

افتتاح نخستین پروژه مسکن امید در پایتخت

خبرایران: کاوه حاجي علی اکبری مديرعامل سازمان نوسازي با اشاره به جزئیات افتتاح نخستین پروژه مسکن امید در پایتخت گفت: پروژه بهاران شرقی به عنوان نخستین پروژه مسکن امید شهر تهران، در زمیني بالغ بر ۲ هکتاردر مجاورت بافت های فرسوده منطقه ۱۸ ساخته شده است.
افتتاح نخستین پروژه مسکن امید در پایتخت

کاوه حاجي علی اکبری مديرعامل سازمان نوسازي با اعلام جزئیات پروژه مذکوراظهارداشت: پروژه بهاران شرقی به عنوان نخستین پروژه مسکن امید شهر تهران، در زمیني بالغ بر ۲ هکتار و با زیر بنای ناخالص ۴۷ هزار متر مربع در قالب ۹ بلوک و با تعداد ۳۲۴ واحد مسکونی و ۶۳ واحد تجاری در مجاورت بافت های  فرسوده منطقه ۱۸ ساخته شده است.

 وی ادامه داد: این مجتمع با مشارکت شهرداری تهران و بخش خصوصی در راستای اجرای «برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار»، با بهره مندی از توان مهندسان و كارگران ایرانی و استفاده از مصالح درجه یک ایرانی انجام شده است.

 به گفته مدیرعامل سازمان نوسازی، پروژه بهاران شرقی روز یکشنبه، ١٨ فروردین ماه توسط رییس جمهور و شهردار تهران افتتاح خواهد شد.

 مديرعامل سازمان نوسازي تاكيد كرد؛ همه واحدهای متعلق به شهرداری تهران در این پروژه برای تهاتر با املاک واقع در محدوده پروژه های خدماتی و بازگشایی معابر در محلات فرسوده و ناکارآمد مناطق ۱۸ و ۱۷ اختصاص خواهد یافت.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب