امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38251 تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل ایساکو اعلام کرد؛

جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودروبا شعار«بریم شمالجنوبشرقغرب» آغاز می شود/ دراین طرح ۲۶۴ نمایندگی تک شیفت و دوشیفت بیش از۱۷۳ فروشگاه مجازآماده ارائه خدمت به مشتریان هستند/ مردم پیش ازسفربه نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش ایران خودرو مراجعه کنند

خبرایران: مدیرعامل ایساکو گفت: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ایساکو جشنواره خدمات نوروزی خود را با شعار«بریم شمالجنوبشرقغرب» به مدت ۲۱ روز تا ۱۷ فروردین ماه سال ۹۸ برگزار می کند.
جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودروبا شعار«بریم شمالجنوبشرقغرب» آغاز می شود/ دراین طرح ۲۶۴ نمایندگی تک شیفت و دوشیفت بیش از۱۷۳ فروشگاه مجازآماده ارائه خدمت به مشتریان هستند/ مردم پیش ازسفربه نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش ایران خودرو مراجعه کنند

به گزارش خبرایران، رضا حسینی مدیرعامل ایساکو  در مراسم افتتاحیه جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو ایساکو اظهارداشت: درطرح جشنواره خدمات نوروزی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) دو هزار  و۳۱۴ مرکزخدماتی ایساکو و شرکت امداد خودرو ایران آماده ارائه خدمات به هموطنان خواهند بود.

مدیرعامل ایساکوتصریح کرد: در این طرح ۲۶۴ نمایندگی تک شیفت و دو شیفت، بیش از ۱۷۳ فروشگاه مجاز، آماده ارائه خدمت به مشتریان هستند. همچنین ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران، شامل بیش از ۲۰۵۰ خودرو امداد، اتوکلیک سرویس فوری درمحل، امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، پایگاه ثابت امدادی و کانکس در شهر‌ها و جاده‌های کشور فعال خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این نزدیک به ۴۳۰۰ نفر از کارکنانِ ستادشرکت ایساکو، امدادخودرو و مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو، طی این طرح در ایام تعطیلات نوروز به مشتریان خدمت رسانی خواهند کرد.

حسینی عنوان داشت: مانند سال های گذشته در شهر‌هایی که پیش‌بینی می‌شود مسافران بیشتری اقامت یابند، پایگاه‌های امدادی و کانکس‌ها علاوه بر نمایندگی‌های مجاز سطح شهر به هموطنان خدمت‌رسانی می‌کنند تا مسافران با خاطر آسوده از تعطیلات خود بهره‌مند شوند. همچنین پایگاه‌های ثابت امدادی در برخی مسیر‌ها و جاده‌های پرتردد به صورت شبانه‌روزی حضور یافته و آماده ارائه خدمات خواهند بود.

وی بااشاره به سفر‌های نوروزی خود درکنار جمعی از مدیران به منظور بازدید سرزده از برخی نمایندگی‌ها در سراسر کشور درایام نوروزابرازداشت: با راه‌اندازی و اجرای سامانه هوشمند BI و دریافت گزارش‌های آنلاین از خدمات ارائه شده در نمایندگی‌ها به مشتریان، کنترل و پایش بر خدمات شبکه به روز شده و این سیستم نوین، مکمل پایش‌های محسوس و نامحسوس اکیپ‌های نظارتی خواهد بود.

مدیرعامل ایساکو تاکید کرد: نمایندگی‌های دو شیفت در ساعات نزدیک به تحویل سال نیز فعال هستند و به دارندگان محصولات ایران‌خودرو توصیه می کنیم، پیش از آغاز سفر با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز شبکه گسترده خدمات پس از فروش ایران خودرو در سراسر کشور، از صحت و سلامت خودروی خود اطمینان داشته باشند تا سفری خوش و ایمن را پشت سر بگذارند.

وی درمورد خدمت نوین شرکت امداد خودرو ایران نیزاضافه کرد:ازاواخراسفند ماه سال جاری دارندگان محصولات ایران‌خودرو می‌توانند برای ثبت «درخواست امداد» علاوه بر استفاده از اپلیکیشن ایساکو، ‏از دو روش جدید WEB APP و همچنین وب‌سایت شرکت امدادخودرو به آدرس www.۰۹۶۴۴۰.com استفاده کرده و از خدمات امدادی این شرکت بهره‌مند شوند.

حسنی ادامه داد: دارندگان محصولات ایران خودرو، در صورت نیاز به امداد، دریافت راهنمایی و طرح پیشنهاد و یا انتقاد، صرفاً با شماره مرکز پاسخگویی به شماره ۰۹۶۴۴۰ ارتباط برقرار کنند و اطمینان داشته باشند که امدادگران و نمایندگی‌های کشیک در طول مسیر یاری‌رسان آن‌ها خواهند بود. وی خاطرنشان کرد: امدادخواهی از امداد‌های متفرقه ممکن است ضمن تحمیل هزینه‌های بالا، صدمات بیشتری به خودرو وارد کند و هموطنان را از ادامه سفر بازدارد.

بنابراین گزارش، در طول جشنواره نوروزی ایران‌خودرو و درراستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، ناوگان امدادی این شرکت علاوه بر خدمت‌رسانی به دارندگان محصولات ایران‌خودرو، در صورت نیاز و در حد امکان به دارندگان محصولات سایر شرکت‌های خودروسازی کشور نیز خدمات ارائه خواهند داد. لیست نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های مجاز در سایت این شرکت به آدرس www.isaco.ir قابل مشاهده است، همچنین سامانه همراه ایساکو (ایساکو اپلیکیشن)، نیز برای دریافت خدمات متنوع در اختیار هم‌میهنان است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب