امروز: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ [2019/03/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38149 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

احمدرضا صبری درنشست خبری اعلام کرد؛

رونمایی از قطارهای ۵ ستاره با همراهی ۶۰۰ زوج / ورود 4 رام قطار 5 ستاره طی سال آینده به ناوگان نورالرضا

خبرایران: مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی نور با بیان این که برای ورود 4 رام قطار 5 ستاره طی سال آینده به ناوگان نورالرضا برنامه داریم، گفت: در حال حاضر 2 رام قطار 5ستاره در مسیرهای کرج-مشهد، تهران-مشهد، اصفهان-شیراز و اصفهان –مشهد داریم.
رونمایی از قطارهای ۵ ستاره با همراهی ۶۰۰ زوج / ورود 4 رام قطار 5 ستاره طی سال آینده به ناوگان نورالرضا

به گزارش خبرنگار خبرایران، احمدرضا صبری در نشست خبری ورود قطارهای پنج ستاره نور به شبکه ریلی مسافری کشور اظهار داشت: در سال های گذشته حمل ونقل ریلی را آغاز کردیم کارهای خوبی را انجام داده ایم اما با توجه به توصیه های راه آهن و تاکید بر 5 ستاره شدن موفق شدیم قطارهای جدید را وارد ناوگان کنیم. این قطارها به لحاظ کیفیت، امکانات و خدمات رفاهی آن معادل هواپیما برای فرست کلاس است.

وی با بیان این که از رسانه ها می خواهیم مزیت های سفر ریل را بیان کنند، تصریح کرد: دو نوع از قطارهای نور برند 5 ستاره را دارند، البته بقیه قطارهای ما هم پتانسیل 5 ستاره شدن را دارند.

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی نور با بیان این که برای ورود 4 رام قطار 5 ستاره طی سال آینده به ناوگان نورالرضا برنامه داریم، تاکید کرد: در حال حاضر 2 رام قطار 5ستاره در مسیرهای کرج-مشهد، تهران-مشهد، اصفهان-شیراز و اصفهان –مشهد داریم.

صبری با بیان این که میانگین سن ناوگان نورالرضا حدود 5 سال است، گفت: برای دو رام قطار برای 5 ستاره شدن حدود 2.8 میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون وزیر راه: توسعه ریلی و قطار حومه ای در دستور کار دولت قرار دارد

وی با اشاره به برنامه نهاد رهبری در دانشگاه برای سفر روج های جوان به مشهد مقدس، تاکید کرد: از سوی دیگر با توجه به آستان قدس رضوی برنامه ای با عنوان مبدا-مبدا دارد و از زائران تا مشهد پشتیبانی می کند، در این راستا امروز 600 زوج  جوان با قطارهای 5 ستاره نور به مشهد مقدس عزیمت می کنند. 

صبری ابرازداشت: در قطارهای عروس نور به طور سمبلیک مراسم عقد برگزار می کنیم و در رستوارن سفره عقدی داریم که به صورت آنلاین در کوپه ها پخش می شود.

مدیرعامل شرکت حمل ونقل نورالرضا همچنین از برنامه ریزی برای راه اندازی قطار عروس در مسیر اصفهان-مشهد خبر داد

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب