امروز: یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ [2019/03/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 38129 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

معاون اموربانک، بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی؛

وزارت اقتصاد تمام قد آماده حمایت و همراهی برای ادغام بانکهاست

خبرایران:معاون امور بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه یک تصمیم ملی است و بنده از سوی جناب آقای دکتر دژپسند این اطمینان را می دهم که وزارت اقتصاد با تمام وجود از این طرح حمایت می کند.
وزارت اقتصاد تمام قد آماده حمایت و همراهی برای ادغام بانکهاست

دکترعباس معمارنژاد اظهارداشت: این موضوع تدبیری است که از سوی سران سه قوه به عنوان عالی ترین مقامات کشور و با تایید مقام معظم رهبری و همراهی ستاد کل نیروهای مسلح اندیشیده شده است.
وی بهبود کارایی و تنوع بخشی در پرتفوی بانکها، امکان نظارت بیشتر بانک مرکزی، ممانعت از رشد دارایی های سمی و منجمد نظام بانکی، کاهش هزینه های مالی و کسب قدرت بازار را بخشی از اهداف ادغام برشمرد و افزود: طرح ادغام تغییری است که در جهت رشد و کمال و توسعه نظام اقتصادی صورت می گیرد و قطعاً آثار این ادغام خدمت بهتر به نیروهای مسلح کشور خواهد بود.
دکتر معمارنژاد بر ضرورت نگاه به موضوع ادغام به عنوان یک پروژه مهم و ملی تاکید کرد و گفت: برای انجام صحیح این پروژه یک سری امور حقوقی و مالی نظیر برگزاری مجامع، تنظیم صورت های مالی و ارزش گذاری دقیق نیاز است و فصل الخطاب و مهم ترین عامل در این مسیر هماهنگی کامل بین ارکان مختلف ادغام است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب