امروز: دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/30]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 37514 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

از سوی زهرا زاده غلام؛

جزئیات سفرهای نوروزی بازنشستگان کشوری تشریح شد

خبرایران: مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تشریح جزییات سفرهای نوروزی، از تسهیلات ۷۴۰ هزار تومانی برای سفر بازنشستگان کشوری خبر داد.
جزئیات سفرهای نوروزی بازنشستگان کشوری تشریح شد

به گزارش خبرایران، با اعلام آغاز ثبت نام آنلاین تورهای سیاحتی و زیارتی صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای هفته جاری، سوالات و ابهامات زیادی از سوی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق مطرح شده که مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ومدیر شرکت ایرانگردی و جهانگردی به آنها پاسخ دادند.

تسهیلات ۷۴۰ هزار تومانی برای سفر بازنشستگان

زهرا زاده غلام، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به همکاری شرکت های گردشگری برای فراهم کردن سفرهای نوروزی مناسب برای بازنشستگان این صندوق، گفت: با وجود اعلام خبر آغاز ثبت نام تورهای زیارتی و سیاحتی به صورت آنلاین، هنوز شرکت های تحت پوشش به طور کامل برنامه تورهای نوروز خود را در این سایت ثبت نکرده اند، اما بازنشستگان و موظفین عزیز می توانند برای استفاده از تورهای مورد نظر خود به سایت شرکت ایرانگردی و جهانگردی به نشانی www.ittic.com، سایت خاتم تور مربوط به شرکت پرشین گلف به نشانی www.khatamtour.ir  و همچنین سایت شرکت سفر کارت ملی به نشانی baztour.ir مراجعه کنند.

زاده غلام همچنین گفت: هر یک از بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری با یک نفر همراه در طول دوران بازنشستگی می توانند ۳ بار از تسهیلات سفر استفاده کنند. این تسهیلات امسال برای یک بازنشسته و فرد همراه به ۷۴۰ هزار تومان افزایش یافته که در زمان ثبت نام و خرید آنلاین این مبلغ از مجموع هزینه تور این عزیزان کسر می شود.

وی تصریح کرد: فروش ویژه نوروزی شرکت ایرانگردی و جهانگردی آغاز شده و برای شرکت پرشین گلف نیز تا پایان هفته ثبت نام آنلاین آن آغاز می شود.

زاده غلام گفت: برای اطلاع دقیق جهت رزرو تورهای نوروزی، بازنشستگان عزیز حتما با شماره های ارتباطی این دو شرکت به عنوان مجریان اصلی برپایی تورهای گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنند.

۴۷ هتل ایرانگردی در خدمت سفرهای نوروزی بازنشستگان

مهرداد تاوتلی مدیرعامل شرکت ایرانگردی و جهانگردی نیز با اشاره به اجرای تورهای گردشگری نوروز توسط این شرکت گفت: با توجه به تأکید مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگی کشوری، جناب آقای تقی زاده، برنامه مسافرت های نوروزی در قالب پکیج های ویژه برای رزرو آنلاین و در جهت رفاه حال بازنشستگان عزیز تحت پوشش، در سایت این شرکت به نشانی www.ittic.com قرار داده شده است.

وی گفت: بازنشستگان فرهیخته صندوق بازنشستگی کشوری می توانند جهت ارتباط و رزرو پکیج مسافرتی نوروز به سایت شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مراجعه کنند یا از طریق شماره تلفن های دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی و همچنین سایت این دفتر رزرو آنلاین خود را انجام دهند.

تاوتلی ادامه داد: شماره تلفن های ۸۸۳۹۶۵۱۶، ۸۸۳۹۶۵۰۴، ۸۸۳۹۶۵۸۱، ۸۸۳۹۶۷۱۵، ۸۸۹۹۸۲۹۶، ۸۸۹۹۸۳۵۴، ۸۸۹۹۸۳۶۷ و ۸۸۹۹۸۳۶۴ برای تماس با دفتر خدمات مسافرتی ایرانگردی و جهانگردی و همچنین سایت agency.ittic.com جهت رزرو آنلاین تور در نظر گرفته شده است که بازنشستگان عزیز در ساعات اداری می توانند با این شماره ها تماس بگیرند.

وی همچنین یادآور شد: بسته های مسافرتی ویژه نوروز، شامل ۴۷ هتل ایرانگردی و جهانگردی در ۲۳ استان کشور و همچنین تورهای مسافرتی به مقصدهای مختلف در سطح کشور است و ما تلاش کردیم تا برای بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری ۵۰ درصد تخفیف در محل اقامت و ۲۰ درصد تخفیف در خوراک در تمامی این هتل ها در نظر بگیریم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب