امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ [2019/02/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 37084 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد؛

افتتاح مرکز محله مینابی در اسفند ماه 1397

خبرایران: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تأکید بر اهمیت تأمین سرانه های خدماتی در بافت های فرسوده، از افتتاح مرکز محله مینابی واقع در منطقه 15 خبر داد.
افتتاح مرکز محله مینابی در اسفند ماه 1397

به گزارش خبرایران از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، علی اکبری با بیان این که یکی از فرصت های موجود در محله مینابی وجود سطح قابل توجهی از اراضی تحت تملک سازمان نوسازی شهر تهران در این محله است، از برنامه ریزی جهت احداث مرکز محله در این محدوده خبر داد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به کمبود سرانه های خدماتی و فضای سبز در بافت های فرسوده منطقه 15، اظهار داشت: سازمان نوسازی اقدام به تهیه طرح و احداث مرکز در محدوده ای به مساحت حدود 2800 مترمربع نموده است.

به گفته علی اکبری این مرکز که با عنوان مرکز مینابی شناخته می شود، در خیابان انورزاده حدفاصل خیابان هاشمی و سیدجوادی قرار گرفته و دارا ی مساحت عرصه 2600 مترمربع و ساختمان فرهنگی به مساحت 211 مترمربع در یک طبقه است.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که در این مرکز، فضای بازی کودکان، فضای نشستن، فضای فعالیت های شبانه، فضای رویدادها و ... نیز در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: کلنگ احداث این مرکز در دی ماه 97 زده شد و هم اکنون در مرحله اجرای فونداسیون و ستون های سازه و کفپوش های فضای باز قرار دارد. پیش بینی می گردد در اسفند ماه 97 پروژه افتتاح گردد و تا پایان اردیبهشت 98 به طور کامل به بهره برداری برسد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب