امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 36698 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

امیررحیمی در نشست خبری اعلام کرد؛

شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران امسال بیش از 8300 تن محصول تولید کرده / 10 درصد سهام شرکت «خدمات بندری» تا پایان سال جاری در فرابورس عرضه می شود/ تمرکزما مشتریان وارتقا سهم صادرات است

خبرایران: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران درخصوص کشورهای هدف صادرات محصول این شرکت گفت: کشورهای هند، چین، پاکستان و برخی از کشورهای هم جوار ازجمله بازارهای صادراتی شرکت هستند ودرحال حاضربا تمرکز به مشتریان فعلی سعی می کنیم که سهم صادرات را ارتقا بدهیم .
شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران امسال بیش از 8300 تن محصول تولید کرده / 10 درصد سهام شرکت «خدمات بندری» تا پایان سال جاری در فرابورس عرضه می شود/ تمرکزما مشتریان وارتقا سهم صادرات است

به گزارش خبرنگارخبرایران، نشست خبری «شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران وابسته به بانک صنعت و معدن» یعداز ظهر امروز دوشنبه 24 دی ماه 1397 با حضور«امیررحیمی» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران و اصحاب رسانه در ساختمان مرکزی شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران واقع درتهران برگزار ودراین نشست خبری «امیررحیمی» درتشریح شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران اظهارداشت: تولید محصولات شرکت با افزایش نسبت به سال قبل در سال مالی جدید در تولید LAB به ۱۱۵۰۰۰ تن، در HAV به ۸۰۰۰ تن و در نرمال پارافین به ۱۷۰ هزار تن افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران تصریح کرد: ۱۰ درصد سهام شرکت «خدمات بندری» تا پایان سال جاری بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در فرابورس عرضه می شود و مقدمات درج نماد آن در این بازار در حال پیگیری و انجام است.

Related image

وی خاطر نشان کرد: ارزیابی ها نشان می دهد که درآمد شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران نسبت به سال قبل به میزان ۲۸ درصد تحت تاثیر فروش داخلی افزایش یافته است و EPS حسابرسی نشده شرکت در آخرین صورت های مالی ارائه شده به سامانه کدال به میزان ۷۴۶ ریال منعکس شده که بر مبنای اولین پیش بینی سود ابتدای سال شاهد افزایش ۱۰ درصد هستیم که مشخص می کند شرکت در مسیر مثبت و رو به رشدی در حرکت است.

Image result for ‫شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران‬‎

رحیمی عنوان داشت: بخشی از تولیدات شرکت به سهم صادراتی مرتبط است که همانند سال های گذشته صورت خواهد پذیرفت و با کسب تجربه از تحریم های سال های گذشته سعی می کنیم تا بتوانیم در بخش صادرات محصولات به خارج از کشور همانند گذشته سهم قابل توجه ای را انجام می دهد.

وی ابرازداشت: شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران در سال 1397 در مجموع بیش از 8300 تن محصول تولید کرده که از بین ۲۳۰۰۰ تن LAB، به میزان ۳۸۰۰۰ تن نرمال پارافین و به میزان ۳.۹۰۰ تن HAV صادر شده است که ارزش صادراتی شرکت را به ۶۵ میلیون دلار رسانده است که در این زمینه یک سطح قابل را شکل داده است.

 

مدیرعامل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران درخصوص کشورهای هدف صادرات محصول این شرکت نیز تاکید کرد: کشورهای هند، چین، پاکستان و برخی از کشورهای هم جوار ازجمله بازارهای صادراتی شرکت هستند ودرحال حاضربا تمرکز به مشتریان فعلی سعی می کنیم که سهم صادرات را ارتقا بدهیم و درعین حال بیشتر از آن که به فکر جذب مشتریان خارجی جدید باشیم تلاش می کنیم تا مشتریان فعلی را حفظ کنیم.

Related image

بنابران گزارش، شركت سرمايه‌گذاري صنايع شيميايي ايران (ICIIC)، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آلکیل‌ بنزن خطی (LAB)، آلکیلات سنگین (HAB) و نرمال پارافین در منطقه خاورمیانه می‌باشد. این شرکت با در اختیار داشتن بیش از 80 درصد بازار داخلی آلکیل‌ بنزن خطی، در زمره صادرکنندگان نمونه کشور نیز قرار دارد. شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايي ايران در اصفهان واقع گردیده و صادرات محصولات این شرکت به اقصی نقاط جهان از طریق شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران در بندر بوشهر انجام می‌پذیرد. علاوه بر آن، بارگیری محصولات برای مشتریان داخلی و برخی از مشتریان خارجی در کشورهای همجوار با استفاده از تجهیزات مکانیزه به طور مستقیم از مجتمع اصفهان صورت می‌پذیرد. امروزه شركت سرمايه‌گذاري صنايع شيميايي ايران با بهره‌گیری از نیروی متخصص، دانش فنی به‌روز و بهینه‌سازی مداوم فرآیند تولید محصول خود به عضوی مؤثر و شناخته شده در میان تولیدکنندگان جهانی آلکیل‌ بنزن خطی تبدیل شده و یکی از بازیگران اصلی بازار مواد اولیه صنایع شوینده در منطقه به شمار می‌آید. این شرکت به منظور حفظ و ارتقای جایگاه ویژه خود در بازارهای منطقه‌ای و جهانی به دنبال گسترش صادرات محصولات خود به حوزه‌های آفریقا، آسیای مرکزی، اروپا و خاورمیانه می‌باشد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب