امروز: پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ [2019/06/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 36288 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

68 کاراکتر برای جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران طراحی شد

خبرایران: 68 اثر برای شرکت در مسابقه «طراحی شخصیت اصلی جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران» ارسال شد.
68 کاراکتر برای جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران طراحی شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، قرار است هم‌زمان با تغییر نام جشنواره به «جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران»، کاراکتر این جشنواره نیز تغییر کند. برای این منظور مدتی پیش فراخوانی عمومی در قالب مسابقه طراحی کاراکتر منتشر شد تا طراحان سراسر کشور بتوانند طرح‌های پیشنهادی خود را ارسال کرده و از بین آن‌ها بهترین اثر در صورتی که تمام شاخص‌های مد نظر را داشته باشد به عنوان کاراکتر جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران انتخاب شود.
فرصت این فراخوان 30 آذر به پایان رسید و در نهایت 68 اثر به این مسابقه ارسال شد. در مرحله نخست داوری آثار، 15 اثر برتر انتخاب شده و این آثار اکنون در مرحله داوری هستند.
انتخاب سه اثر برتر از میان این 15 اثر، برعهده فراز شانیار، سعید غنی‌زاده و حمید شریعت، سه استاد برجسته طراحی کشورمان قرار گرفته است و به زودی نتیجه داوری اعلام می‌شود. همچنین در صورتی که اثر برتر، کیفیت لازم مدنظر داوران را داشته باشد، به عنوان کاراکتر جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران انتخاب خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب