امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 35019 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در جشنواره بین المللی موبایل خاورمیانه و شمال آفریقا رقم خورد؛

شگفتی‌آفرینی بازی‌سازان ایرانی با کسب 8 جایزه از 11 جایزه جشنواره IMGA MENA

خبرایران: منتخبین سومین دوره از جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (IMGA MENA) در حالی مشخص شدند که از 11 عنوان جایزه جشنواره 8 جایزه به بازی‌های ایرانی تعلق گرفته است.
شگفتی‌آفرینی بازی‌سازان ایرانی با کسب 8 جایزه از 11 جایزه جشنواره IMGA MENA
به گزارش خبرایران از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، براساس اعلام سایت رسمی این جشنواره 8 جایزه از جمله مهم‌ترین جوایز جشنواره نصیب بازی‌های ایرانی شد.

جایزه بزرگ سومین دوره IMGA MENA به بازی ایرانی فیلیپینگ فلیپ (Flipping Filip) رسید. این بازی علاوه بر مهم‌ترین جایزه جشنواره، دو جایزه دستاورد در قصه‌گویی و بهترین طراحی و هنر صداگذاری را هم به دست آورد.

جایزه بهترین بازی از نگاه مردم که از دیگر جوایز مهم جشنواره به حساب می‌آید به بازی ایرانی بال‌های تاریکی 2 (The Dark Wings 2) رسید. همچنین جایزه ویژه هیات داوران به بازی ایرانی مگنیس (Magnis) تعلق گرفت. بازی O از دیگر بازی‌های ایرانی است که توانست دو جایزه دستاورد در نوآوری و بهترین بازی سریع جشنواره را به دست بیاورد.  افتخارات عناوین ایرانی در جشنواره بین المللی موبایل خاورمیانه و شمال آفریقا به همین جا ختم نشد و بازی ایرانی هارمونی (Harmony) نیز توانست جایزه دستاورد در طراحی صدا را به دست بیاورد. به این ترتیب از 11 جایزه جشنواره 8 جایزه به عناوین ایرانی تعلق گرفت تا صنعت گیم ایران بار دیگر در جشنواره‌های جهانی بدرخشد.

در دور دوم این جشنواره نیز بازی‌های ایرانی توانسته بودند بخش مهمی از جوایز را کسب کنند.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب